دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمازوخیسم جنسی چیست؟

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

مازوخیسم جنسی نوعی اختلال است که در آن افراد از فانتزی‌های جنسی و یا آرزوها و رفتارهای مربوط به عمل جنسی (واقعی، شبیه سازی شده و یا ساختگی) از جمله تحقیر، ضرب و شتم یا غیره برای رنج و عذاب و سپس برای رسیدن به اوج هیجان جنسی، استفاده می‌کنند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 6 ) بنچاق !
نویسنده : misskara شماره پست : 28061 تاریخ انتشار : 1398/01/31
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : reza2233 , ns6200 , yaser , Mohammadreza0723 , Nikan2020 , aghilkooshki20 ,
رفتار مازوخیسمی چگونه است؟

این اعمال ممکن است محدود به تحقیر کلامی باشد و یا ممکن است شامل ضرب و شتم، محدود شدن یا سایر موارد سوء استفاده شود. مازوخیسمی ها ممکن است فانتزی خود را بر روی خودشان انجام دهند؛ مانند بریدن یا سوراخ کردن پوست خود و یا سوزاندن خود و یا ممکن است به دنبال یک شریک باشند تا از درد و یا تحقیر در دیگران لذت ببرند.

فعالیت های سادیست (کسی که از زجر دیگران لذت می‌برد) با یک شریک عبارتند از اسارت، تنبیه و تجاوز شبیه سازی شده.خیال‌پردازی و فعالیت‌های ذهنی، در میان افراد بالغ، غیر معمول نیست. با این حال در بیشتر این موارد تحقیر و سو استفاده در تصورات نمایش داده می‌شود.


مازوخیسم جنسی

یک نوع خاص از مازوخیسم جنسی، آسفیکسیوفیلیا نامیده می‌شود که به موجب آن فرد رضایت جنسی را با نفس عمیق به دست می آورد. در حالی که برخی افراد این کار را با شریک خود تجربه می‌کنند، برخی دیگر ترجیح می‌دهند تا تنفس خود را هنگام تنهایی حبس کنند. انجام این کار ممکن است به مرگ تصادفی منجر شود.

آسفیکسی جزئی یک فعالیت بالقوه خطرناک، گاهی کشنده و مهلک است که در آن فرد از طناب، بینی یا کیسه های پلاستیکی برای ایجاد حالت آسفکسی (قطع تنفس) در لحظه ارگاسم استفاده می‌کند؛ این کار به منظور افزایش ارگاسم انجام می‌شود، اما گاهی مرگ و میر اتفاق می‌افتد. رفتار مازوخیسمی از لحاظ روابط جنسی معمولا در اوایل بزرگسالی مشهود و گاهی اوقات با مازوخیسم و یا سادیسم در دوران کودکی آغاز می‌شود.

 
علایم مازوخیسم جنسی چیست؟

برای تشخیص اختلال مازوخیسم جنسی، فرد باید برانگیختگی جنسی شدید و مکرر را از طریق کتک زدن، تحقیر شدن و یا تجربه دیگری از رنج تجربه کند. انواع ترغیب، خیال‌پردازی ها و یا رفتارها باید حداقل به مدت شش ماه در فرد موجود باشند و مشکلات قابل‌توجه بالینی در زمینه‌های اجتماعی، شغلی و یا دیگر جنبه‌های مهم زندگی ایجاد کنند.


علل و ریشه های رفتار مازوخیسمی

هیچ نظریه‌ مورد پذیرش عمومی وجود ندارد که ریشه مازوخیسم جنسی را توضیح دهد. با این حال، برخی تئوری‌ها تلاش می‌کنند تا حضور روابط جنسی را به طور کلی توضیح دهند. مطابق یک نظریه اختلالات مازوخیسمی از تخیلات جنسی نامناسب سرکوب شده در زمان کودکی یا بزرگسالی، نشات می‌گیرند و علائم آن‌ها با وجود منع شدن، قوی‌تر می‌شوند. مطابق نظریه دیگر، رفتار سادومازوخیسم شکلی از فرار است. این افراد از طریق تصورات باطل، احساسات جدید و متفاوتی دارند.


راه های درمان

درمان اختلالات جنسی به طور معمول شامل روان‌درمانی و دارو است. هدف از روان‌درمانی، آشکار کردن و کار از طریق علت اصلی رفتاری است که موجب پریشانی می‌شود.درمان‌های شناختی شامل تغییر ساختار شناختی و آموزش همدردی هستند. بازسازی اختلالات شناختی شامل تصحیح هر گونه اعتقادات یک بیمار بوده که ممکن است آن‌ها را به اقدام بر روی افکار مضر هدایت کند.

آموزش همدلی شامل کمک به مجرم شناخته شدن از دیدگاه قربانی برای شناسایی آن‌ها و درک آسیبی است که انجام شده‌ است. درمان شناختی – رفتاری همچنین می‌تواند به فرد کمک کند تا مهارت‌ها را یاد بگیرد و خواسته‌های جنسی خود را به شیوه‌های سالم‌تر مدیریت کند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : مازوخسیم ، سلامتی روانی ، روانشناسی ، روان درمانی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت