دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینخونین ترین مراسم مذهبی دنیا!

پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

در سراسر دنیا جشن ها و فستیوال هایی برگزار می شود که گاه مبنای دینی و مذهبی هم دارند. برخی از این جشن ها شاید از نگاه دیگران، خشن، ترسناک، دردناک، بیهوده و سنگدلانه به نظر بیایند اما برای برگزار کنندگان آن امری معمولی و شاید مقدس هم باشد!
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : nima20009 شماره پست : 27969 تاریخ انتشار : 1398/01/26
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , mehrzad2023 ,
" تایپوسام " یکی از جشن های آیین هندو است که در هندوستان، مالزی، سنگاپور و دیگر سرزمین هایی که اقوام " تادیل " در آن زندگی می کنند برگزار می شود. در این جشن افراد برای ادای احترام و اعتقاد خود به « موروگان » یکی از خدایان آیین هندو بخش‌های مختلف بدن خود را سوراخ می‌کنند. بر اساس روایت هندو، این جشن زادروز « موروگان » پسر شیوا و پروتی است و روزی است که پروتی نیزه‌ای را به مورگان هدیه می دهد و او با آن اقدام به نابودی دیو «سوراپادمن» می‌کند؛ از همین جاست که پیروان وی نیز در این روز بدن و زبان خود را سوراخ می کنند.

با گذر زمان برگزاری این جشن مهیج‌تر و افراط برگزارکنندگان در خونین تر کردن آن بیشتر شده است. شرکت در این جشن محدودیت جنسی و سنی هم ندارد! و شما می توانید زنان و کودکانی را ببینید که بدن و زبان خود را سوراخ کرده اند!

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : آیین هندو ، جشن تایپوسام ، مراسم مذهبی ترسناک
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت