دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینورزش های کالری سوز

پست های بیشتر از دسته ورزشی و تندرستی

تعطیلات عید وقت خوبی برای رژیم گرفتن نیست و بعید نیست که شما هم این واقعیت را بارها و بارها تجربه‌ کرده باشید. اما نگران نباشید. اگر در تعطیلات کمی وزن اضافه کرده‌اید، می‌توانید با کمک یکی از رشته‌های ورزشی که در ادامه آورده‌ایم، حسابی وزن کم کنید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : farid61 شماره پست : 27909 تاریخ انتشار : 1398/01/19
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : marlboro477 , ns6200 ,
لاغری با ورزش آداب خودش را دارد

عجله نکنید! قرار نیست چربی‌هایی که در طول سالها در بدنتان انباشته شده‌اند را در یک ماه آب کنید. لاغری با ورزش یک ادعای بی‌اساس نیست اما باید بدانید که بدون رعایت کردن آداب این کار، کاهش وزن به بدنتان آسیب می‌زند. اگر می‌خواهید کالری بسوزانید و وزن کم کنید، یکی از ورزش‌هایی که در ادامه آورده‌ایم را انتخاب کنید و با کمک این راهنما، اصول تغذیه ورزشی را هم رعایت کنید.


یوگا؛ 228 کالری در ساعت

آرامش ذهن، تنها چیزی نیست که با تمرینات یوگا می‌توانید به دست بیاورید. این ورزش به ظاهر آرام، در هر ساعت 228 کالری را از یک فرد 90 کیلویی می‌سوزاند. یوگا، می‌تواند متابولیسم بدنتان را تنظیم کند و با کالری‌سوزی بالایی که دارد، شما را از چربی‌های اضافه نجات دهد.


پیاده روی آرام؛ 225 کالری در ساعت

برای وزن کم کردن حتما نباید بدوید. اصلا فراموش نکنید که اگر وزنتان بالا باشد، دویدن به زانوها و تاندون‌هایتان آسیب می‌زند. برای کم کردن وزن، می‌توانید آرام راه بروید. اگر 90 کیلویی باشید، در هر ساعت پیاده‌روی آرام 225 کالری خواهید سوزاند.


بولینگ؛ 273 کالری در ساعت

هم فال است و هم تماشا. می‌توانید با هم رقابت کنید و در یک ساعت تفریح کردن در سالن بولینگ، 273 کالری بسوزانید. البته میزان انرژی که ورزش‌ها از شما می‌گیرند، بسته به وزنتان متفاوت خواهد بود و ما در این مطلب، میزان کالری که یک فرد 90 کیلویی در یک ساعت ورزش کردن می‌سوزاند را تخمین می‌زنیم. بد نیست بدانید که با تمرینات تای‌چی هم می‌توانید در یک ساعت همین میزان کالری بسوزانید.


دوچرخه سواری آرام؛ 364 کالری در ساعت

لاغری با ورزش رویایی نیست که از پس محقق کردنش برنیایید. هر روز یک ساعت آرام دوچرخه سواری کردن، می‌تواند شما را به سرعت لاغر کند. البته یک ساعت والیبال بازی کردن هم درست مانند دوچرخه سواری آرام، می‌تواند 364 کالری از شما بسوزاند.


ایروبیک؛ 455 کالری در ساعت

ایروبیک یکی دیگر از ورزش‌های کالری‌سوز فهرست ماست. با انجام یک ساعت ایروبیک تماس پایین (Low Impact)، می‌توانید 455 کالری بسوزانید. البته با ایروبیک در آب هم می‌توانید در هر ساعت  501 کالری بسوزانید.


شنا سبک؛ 528 کالری در ساعت


برای وزن کم کردن نیازی به تمرینات سخت و طاقت‌فرسا ندارید. آرام و سبک شنا کردن در هر ساعت به سوختن بیشتر از 500 کالری کمک می‌کند.


بسکتبال؛ 728 کالری در ساعت

اگر اهل بسکتبال بازی کردن هستید، از این فرصت برای کم کردن وزن استفاده کنید. اما اگر بسکتبال بازی کردن بلند نیستید، می‌توانید سراغ تنیس هم بروید و با یک ساعت تنیس بازی کردن همینقدر انرژی بسوزانید. البته با دویدن در هر ساعت هم 728 کالری خواهید سوزاند.


تکواندو؛ 937 کالری در ساعت

اگر به فکر یاد گرفتن یک ورزش تازه هستید، سراغ تکواندو بروید. با هر ساعت تمرین کردن این ورزش رزمی، 937 کالری خواهید سوزاند. یعنی چیزی بیشتر از 4 برابر یوگا کار کردن در یک ساعت.


فوتبال؛ 937 کالری در ساعت


اگر اهل رزمی کار کردن نیستید هم از زود وزن کم کردن ناامید نشوید. فوتبال هم می‌‎تواند شما را به این هدف برساند. در هر ساعت فوتبال بازی کردن، شما به اندازه یک ساعت تمرین تکواندو کارها، کالری خواهید سوزاند.


طناب بازی؛ 1074 کالری در ساعت

برای کم کردن وزن، حتما نباید ورزشکار حرفه‌ای باشید یا به باشگاه ورزشی بروید. طناب بازی در خانه، بیشتر از هر ورزشی به لاغر شدن شما کمک می‌کند. با یک ساعت طناب بازی، می‌توانید 1074 کالری بسوزانید. به عبارت دیگر، با یک ربع طناب زدن، به اندازه یک ساعت پیاده روی کردن و بیشتر از یک ساعت یوگا کار کردن می‌توانید کالری بسوزانید و رویای لاغری با ورزش را محقق کنید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : لاغری با ورزش ، ورزش های کالری سوز ، کالری سوزی
 فوتبال و دوچرخه سواری خیلی مفید هستند.
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت