دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینبیماری هایی که از حیوانات خانگی منتقل میشود

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

تمامی بیماری های مشترک انسان و حیوان، با واکسناسیون حیوانات و رعایت بهداشتی عمومی و شخصی، براحتی قابل پیشگیری و درمان هستند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : behnam71 شماره پست : 27433 تاریخ انتشار : 1397/12/25
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , yaser , mahvash , mohammad23 , ns6200 ,
1. عفونت قارچی:

عفونت قارچی می‌تواند از حیوانات به انسان منتقل شود. این عفونت به شدت مسری است. عامل عفونت قارچی می‌تواند ماه‌ها بدون میزبان زنده بماند تا زمانی که یک حیوان آن را جذب کند. این عفونت معمولا از حیوان به انسان انتقال می‌یابد.

علائم در حیوانات خانگی: ضایعات پوستی و ریزش بی رویه مو وعلامت قرمز در مرکز ریزش مو.


2. کرم‌های لوله‌ای:

کرم‌های لوله‌ای شایع‌ترین انگل‌های داخلی در گربه‌ها هستند. این کرم‌ها که شبیه به ماکارانی هستند تا 10 سانتی متر رشد می‌کنند. بچه گربه‌ها می‌توانند از طریق شیر مادر آلوده شوند. در حالی که گربه‌های مسن‌تر با خوردن جوندگان آلوده به کرم لوله‌ای آلوده می‌شوند. 

این کرم سالانه از طریق گربه‌ها، 10 هزار کودک را مبتلا می‌کند. بدترین حالت که ممکن است توسط این انگل به انسان وارد شود نابینا شدن انسان است.


3. کرم‌های هوک:

کرم‌های هوک در پوشش روده سگ زندگی می‌کنند و عامل اصلی در خونریزی و مرگ در توله سگ‌ها هستند. تخم‌های این کرم در مدفوع حیوان یافت می‌شود و از طریق پوست می‌تواند جذب بدن شود. به همین خاطر سعی کنید در محیط باز با پای برهنه قدم نزنید.

علائم در حیوانات خانگی: اسهال، کاهش وزن.


4. بیماری Giardia:

احتمال مبتلا شدن سگ‌ها به بیماری Giardia بیشتر از گربه‌های است. چون عامل بیماری Giardia در رودخانه و دریاچه‌ها زندگی می‌کند. علائم در حیوانات خانگی: اسهال و علائم در انسان: اسهال


5. کمپیلوباکتر:

کامپیلو باکتر شایع ترین بیماری اسهال در ایالات متحده است، که ممکن است از طریق بچه گربه، توله سگ، اسب‌ها، خرگوش‌ها، و پرندگان جوان منتشر شود. چون این باکتری میزبان خود را از میان حیوانات انتخاب می‌کند و سپس ممکن است از طریق این حیوانات به انسان منتقل شود.

علائم در حیوانات خانگی: اسهال و علائم در انسان: اسهال


6. سالمونلا:

دوستداران به خزندگان به خصوص لاک پشت‌ها توجه بیشتری کنند. سالمونلا در 77 الی 90 درصد خزندگان یافت می‌شود. باکتری سالمونلا در جوجه‌ها و تخم پرندگان نیز یافت می‌شود. پس استفاده از تخم مرغ خام را از یاد ببرید.

نشانه‌ها برای حیوانات خانگی: حیوانات خانگی مثل پرنده‌ها و خزنده‌ها


7. کرم های نواری:

کودکان بیشتر از بزرگ سالان مستعد ابتلاء به این نوع کرم هستند. زیرا بزرگسالان قبل از این که دستشان را به دهانشان بزنند، سعی می‌کنند آن را بشویند ولی این مورد توسط بچه‌ها رعایت نمی شود. این بیماری به راحتی قابل درمان است و جای هیچ نگرانی ندارد، اما باید درمان شود.

علائم در حیوانات خانگی: قطعات برنج مانند در مدفوع حیوان خانگی یا وجود کرم‌های طولانی در استفراغ حیوان خانگی.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : درمان ، بیمار خطناک ، حیولنات خانگی ، بهبود
 این باید به بازیگرا بگید ممنونم.
 من که اصلا خوشم نمیاد آدم حیوون نگه داره تو خونه حالا چه خطر بیماری وجود داشته باشه چه نداشته باشه.
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت