دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینآرایش چشم نسبت به نوع حالت و رنگ

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

شاید خیلی ها به ارتباط حالت و رنگ چشم و نوع آرایش توجهی نداشته باشند. اما آنچه که باید به خاطر داشت این است که چشم ها لنگرگاه صورت اند و برجسته نشان دادن آنها مستقیماً به رنگ و حالت آنها باز می گردد. در اینجا به انواع چشم و آرایش آنها می پردازیم.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : nima20009 شماره پست : 27428 تاریخ انتشار : 1398/01/18
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : marlboro477 , ns6200 , hoomanz , mahvash , Bostodl ,
چشم‌های گرد

برای چشم های گرد خط چشم را از گوشه داخلی پلک بالا شروع کنید، آن را ادامه داده و در انتهای پلک به سمت بیرون یک خط مستقیم بکشید و یا اینکه یک خط چشم گربه ای کوچک بکشید. زیر استخوان ابرو را روشن کنید و گوشه های داخلی چشم را سایه روشن بزنید.

برای نشان دادن کنتراست بین قسمت های روشن چشم، به آرامی سایه با رنگ متوسط بالای پلک خود بکشید. در امتداد این سایه، سایه ای با رنگ تیره تر و با ضخامت بیشتر بکشید. از زیاده روی پرهیز کنید. سایه را قسمت بیرونی به سمت میانه چشم مخلوط کنید تا بیشتر به پلک خود فرم دهید.


چشم‌های پف کرده

اولین کار برای آرایش چشمان پف کرده این است با یک سایه تیره پشت پلک بالا را تیره کنید و سایه را طوری بزنید که سایه تان دنباله دار باشد و پف چشمتان کمتر به نظر آید. بنابراین به سراغ سایه‌هایی با رنگ سرد بروید. از سایه های گرم بپرهیزید چرا که سایه‌های مایل به قرمز صورت را متورم‌تر نشان می‌دهند و به دلیل وجود ته رنگ قرمز درآن‌ها سرخی چشم‌ جلوه ی بیشتری پیدا می کند. علاوه بر این‌ها یک سایه پررنگ در گوشه چشم یعنی قسمتی که به طور طبیعی تیره است، باعث می‌شود تورم‌ها کمتر خود را نشان دهند و چشم‌ها براق‌تر به نظر برسند.


چشم‌های بادامی

شما باید طوری سایه بزنید که چشم‌ها درشت تر و بازتر دیده شود. در ابتدا باید در روشن کردن ابتدای پلک زیاده روی کنید، این سایه را ادامه داده و در مرکز چشم به سمت بیرون بکشید. وقتی خط چشم می‌کشید، یک خط خیلی باریک کشیده و در قسمت انتها کمی ضخیم‌ تر بکشید.


چشم‌های گود

در این نوع چشم از رنگ‌های کمرنگ باید استفاده کرد چرا که باعث ایجاد جلوه بیشتر چشم‌ها می‌شود. برای آرایش این نوع چشم‌ باید سایه را از گوشه‌های داخلی چشم تا کمی خارج از گوشه‌های خارجی آن به کار برد و مقدار کمی از یک سایه تیره‌تر نیز به چین‌های اطراف چشم‌ها زده و آنها را یک‌دست کرد.


چشم‌های با فاصله

در این نوع چشم باید از سایه در گوشه‌های داخلی و تا وسط پلک برای نزدیک‌تر کردن چشم‌ها به هم استفاده کرد. باید از یک سایه کمرنگ‌تر در قسمت میانه پلک به سمت خارج آن استفاده کرد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : آرایش چشم ، آرایش ، روش آرایش چشم
 چشم بادامی همنینجوری آرایش شدس نیاز به آرایش ندارن
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت