دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینخلاصه ای مفید از کتاب ذهن لاک پشت ها

پست های بیشتر از دسته اقتصادی و مالی

در این مقاله به طور خلاصه به روش هایی که بهترین معامله گران جهان برای تسلط بر ریسک استفاده می کنند، اشاره می شود. این روش ها از کتاب ذهن لاکپشتها که از کتابهای برتر در حوزه معامله گری بورس است اقتباس شده است
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : Zaboli شماره پست : 27343 تاریخ انتشار : 1397/12/21
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : Ntmi123 ,
کورتیس ام. فیث نویسنده، برنامه نویس و معامله گر بزرگی است که در دو کتاب خود با عنوان های شیوه ی لاک پشت ها و ذهن لاک پشت ها تجربیات خود از دنیای پیرامون را با بیانی شیوا و جذاب با خواننده در میان گذاشته است. در کتاب شیوه لاک پشت ها داستان کامل تبدیل شدن به یک لاک پشت و همچنین مبانی روان شناختی حرکات بازار و نیز بسیاری از تکنیک های معامله گری توسط نویسنده شرح داده شده است که در مطلبی با عنوان خلاصه کتاب شیوه لاک پشت ها به بیان مهم ترین مطالب آن پرداخته ایم.

کورتیس معتقد است که بسیاری از موارد و مشکلاتی را که معامله گران در معامله و دنیای تجارت با آن ها دست و پنجه نرم می کند، می توان در جنبه های دیگر زندگی نیز مشاهده کرد. او اعتقاد دارد با نگاهی به مشکلات شغل های دیگر و بیان مثال هایی در مورد آن ها و دانستن این نکته که آشنایی با ریسک و پذیرش و مدیریت آن امری ضروری در معامله گری محسوب می شود، می توان مسائل دنیای معامله گری را بهتر درک کرد. کتاب ذهن لاک پشت ها فقط برای معامله گران و افرادی که به معامله گری علاقه دارند نوشته نشده است. این کتاب را همه ی افراد جامعه می توانند مطالعه کنند و خواندن آن به تمام افراد با شغل های متفاوت توصیه می شود.


مفهوم ریسک؛ دوست یا دشمن

ریسک به معنای قرار گرفتن در معرض عواقب نامعلوم تعریف شده است. این تعریف نشان می دهد که ریسک از سه جزء جداگانه تشکیل شده است. عدم اطمینان (عدم قطعیت) که محرک اصلی ریسک است و شامل رویدادها یا محیط های ناشناخته یا غیرقابل پیش بینی می شود. پیامدها یا تغییر در بازار، محیط کسب و کار یا زمینه اجتماعی. و در معرض قرار گرفتن که عبارت است از داشتن یک سهم مالی یا اجتماعی از یک نتیجه مشخص.

همان طور که گفته شد محرک اصلی ریسک عدم قطعیت است. واقعیت عدم قطعیت می گوید که بهترین تصمیم وجود ندارد. برای معامله گران بزرگ ریسک مانند کوه های بلندی است که برای دستیابی به ثروت موجود در سمت دیگر آنها باید پیموده شوند. در ادامه هفت قانونی بیان شده است که معامله گران بزرگ برای مدیریت ریسک و عدم اطمینان از آن استفاده می کنند که می توان آن ها را در هر جنبه از زندگی شخصی یا حرفه ای به کار برد.


غلبه بر ترس:

ترس در زندگی هم کمک کننده است و هم بازدارنده. معامله گران می دانند که ترس می تواند فرآیند تصمیم گیری را مختل کند و باعث اجتناب از ریسک شود. باید یاد بگیرید که بر ترس غلبه کنید تا بتوانید در شرایطی که عدم اطمینان حاکم است با موفقیت پیش روید.


منعطف ماندن:

یک معامله گر هرگز نمی داند که کدام سهام یا بازار بازده بزرگی خواهد داشت. از آنجا که معامله گران بزرگ نمی دانند کدام بازار حرکت خواهد کرد با متنوع کردن پرتفوی شانس موفقیت خود را افزایش می دهند.


در نظر گرفتن ریسک های معقول:

معامله گران بزرگ منطقی ریسک می کنند. یک ریسک منطقی بیشتر شبیه به حدسی آگاهانه است تا پرتاپ تاس. در معرض ریسک قرار گرفتن باید به اندازه ای باشد که بازده مناسبی به همراه داشته باشد و آنقدر زیاد نباشد که در صورت معکوس شدن روند همه چیز از دست رود.


آمادگی برای انجام اشتباه:

از آنجا که به احتمال زیاد معاملاتی را انجام می دهید که ممکن است به نتایج اشتباهی منجر شوند، باید برنامه ای برای آن پیشامد داشته باشید. یعنی قیمتی را برای خارج شدن از یک معامله ضررده در نظر بگیرید یا روش سیستماتیکی برای برخورد با معاملات ضررده داشته باشید.


در جست و جوی حقیقت:

تمرکز بر حقیقت بازار باعث می شود که معامله گران موفق سر خود را زیر برف نکرده و با آگاهی از تصویر واقعی و قیمت فعلی در بازار تصمیم گیری نمایند.


واکنش سریع نسبت به تغییرات:

همان اندازه که در جست و جوی حقیقت بودن و مواجه شدن با آن مهم است، واکنش شما زمانی که با حقیقتی رو به رو می شوید که انتظارش را نداشته اید نیز اهمیت دارد. هنگامی که بازار به سطوح قیمتی می رسد که معامله گر از پیش تعیین کرده است، معامله گر شایسته به سرعت واکنش نشان می دهد و از معامله خارج می شود.


متمرکز شدن بر تصمیم ها به جای تمرکز بر نتایج:

معامله گران بزرگ استراتژی دارند. آنها بازارهایی که معاملات خود را در آن ها انجام می دهند تجزیه و تحلیل می کنند و برای اطمینان از درست بودن استراتژی هایشان آنها را آزمایش می کنند. آن ها این واقعیت را درک می کنند که اگرچه معامله بر خلاف میلشان پیش رفته ولی لزوما انجام آن معامله اشتباه نبوده است. وجود عدم اطمینان تضمین می کند که اشکالی ندارد که فقط گاهی برخی معاملات اشتباه شوند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : بورس ، معاملات ، سهام ، موفقیت ، معامله گری
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت