دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینویژگی های یک معامله گر نمونه در بورس

پست های بیشتر از دسته اقتصادی و مالی

در این مقاله سعی می شود به طور خلاصه به خصوصیات بارز یک معامله گر موفق اشاره شود. این نکات نتیجه سالها تجربه بزرگان و صاحبنظران بورس می باشد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : Zaboli شماره پست : 27342 تاریخ انتشار : 1397/12/21
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa ,
✔ معامله گر موفق، پیش از تاختن به بازار، روش های معامله گری را یاد می گیرد و با درنظر گرفتن شرایط، یک یا چند استراتژی را انتخاب و کار کردن با آن ها را تمرین می کند.

✔ معامله گر نمونه در پس استراتژی اش، خط مشی هایی دارد که در بازه های زمانی مختلف به او جهت می دهد. او پیوسته در بازه زمانی مورد معامله گری باقی می ماند.

✔ معامله گر نمونه اهل ریسک است. حاضر است برای رسیدن به موفقیت، موقعیتش را به خطر بیندازد و در عین حال پیوسته مراقب است ریسک را با بی مبالاتی اشتباه نکند. او با شهامت است اما بی پروایی ابلهانه ندارد. از شهامتش برای انجام ریسک های حساب شده استفاده می کند.

✔ او دیدی واضح و روشن دارد. حقایق و اخبار را جمع آوری می کند و پاسخ های بازار را پیوسته مدنظر دارد. او نه تنها آنچه را در جریان است می بیند، بلکه مشاهداتش را با آنچه احساس می کند قرار است رخ دهد، متعادل می کند.

✔ او در قالب احتمالات می اندیشد. می داند برآوردش از اقداماتش در آینده، تنها بر پایه احتمالات امکان پذیر است.

✔ معامله گر موفق، سودش را آهسته و پیوسته می خواهد و ضرر را به سرعت می پذیرد. در معاملات برنده صبور و در معاملات بازنده ناشکیباست.

✔ او همیشه خودش را می بخشد و در عین حال در تلاش برای بهتر شدن است.

البته بدون شک موارد فوق الذکر نمیتواند به تنهایی پوششی کامل برای تمامی ویژگی های یک معامله گر نمونه باشد، چرا که بسته به شرایط بازار و روحیات فرد، درصد موفقیت یا شکست تغییر می کند.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : بورس ، معاملات ، سهام ، موفقیت
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت