دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینبهداشت جنسی خانم ها در قبل و بعد روابط زناشویی

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

رعایت بهداشت جنسی خانم ها، اگر چه برای خانم ها و آقایان ضروری و لازم است، ولی خانم ها به دلیل اینکه دستگاه تناسلی شان داخلی است و احتمال گرفتن عفونت در آنها نسبت به آقایان بیشتر می باشد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : Morteza8495 شماره پست : 27245 تاریخ انتشار : 1397/12/18
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : hoomanz , sara72dalir , Bostodl , maryamTyb , Ntmi123 ,
رعایت بهداشت جنسی خانم ها برای خانم ها در قبل و بعد از روابط زناشویی از اهمیت زیادی بر خوردار است و بهتر از خانم های در روابط جنسی خود با همسرشان ضمن اینکه خود بهداشت جنسی خانم ها را رعایت می کنند، رعایت بهداشت جنسی خانم ها توسط همسرانشان را هم مدنظر داشته باشند.


بهداشت جنسی خانم ها

آنجایی که آلت تناسلی خانم ها، نوعی عضو داخلی محسوب می شود، و در حقیقت مجرای ورودی است، بنابراین از نظر سلامتی، عضو بسیار حساسی می باشد. از این رو، بدیهی است که بانوان در رعایت بهداشت عضو تناسلی خود باید بسیار دقیق باشند. این دقت در مرحله اول از سوی خود و در مرحله دوم بایستی از سوی همسرشان آنها نیز اعمال گردد. عوامل عفونت زا اعم از قارچ ها و باکتری ها، با کمترین سهل انگاری می توانند، زنان را در ناحیه تناسلی آلوده سازد.

با این حال باید دانست که برخی از باکتری ها نه تنها بیماری زا نیستند بلکه به حفظ سلامتی هم کمک می کنند. بنابراین با شناخت انواع عفونتها وعلائم آنها می توان به رعایت بهداشت این عضو تناسلی بهتر کمک کنید. بنابراین به ترشحات مهبل خود توجه کنید. می دانیم که ترشحات طبیعی برای سلامت مهبل ضروری است، این ترشحات شفاف و یا سفید و رقیق و یا غلیظ بوده و بی بو هستند و سوزش و خارش ایجاد نمی کنند. 


بهداشت جنسی خانم ها قبل از رابطه زناشویی

پیش از اینکه بخواهید اقدام به برقراری رابطه زناشویی کنید، بهتر است، بهداشت فردی و جنسی را رعایت کنید، دوش گرفتن، تمیز کردن آلت تناسلی، مسواک زدن، و زدودن موهای زائد می تواند برای داشتن رابطه جنسی خوب و لذت بخش به شما کمک کند. بنابراین گرفتن دوش و نظافت بدن و بهداشت دهان و دندان و استفاده از عطر مناسب و مورد علاقه زوجین در روابط زناشویی بسیار مهم است.

لذا پیش از رابطه زناشویی با آب ولرم حمام کنید تا بدنتان تمیز باشد و بوی نامطبوعی ندهد و تمامی موهای زائد ناحیه تناسلی را اصلاح کنید، قبل از شروع رابطه زناشویی از عطر و خوشبو کننده ها استفاده کنید و ظاهر خود را آراسته کنید، دندان های خود را مسواک بزنید تا دهانتان خوشبو شود. در گذشته بسیاری از متخصصان به خانم ها توصیه می کردند که قبل از رابطه زناشویی به دستشویی رفته و مثانه خود را خالی کنند، در حالی که امروزه بر عکس این نظریه اثبات شده است و متخصص می گویند که قبل از رابطه جنسی بهتر است خانم ها ادرار نداشته باشند تا بتوانند بعد از رابطه زناشویی ادار کنند. 


بهداشت جنسی خانم ها بعد از رابطه زناشویی

به تغذیه خود بعد از رابطه جنسی توجه کنید، خوردن مواد غذایی که حاوی پروبیتیک می باشند، آلودگی های عفونی را از بین می برد و نیز به پوشش و لباس زیر خود توجه کنید، برخی از لباس های به دلیل اینکه جنس آنها از نایلون و یا پلی استر است، مانع از تبادل هوا می شود و بعد از رابطه زناشویی خیس می شوند و سبب رشد باکتری ها می گردند. همچنین می توانید بعد از رابطه جنسی برای خشک کردم آلت خود از سشوار استفاده کنید تا به این طریق مانع از ایجاد بیماری های قارچی و عفونی شوید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : روابط قبل زناشویی ، روابط بعد زناشویی ، بهداشت روابط زناشویی
 متاسفانه احتمال انتقال بیماری های مقاربتی به خانم ها خیلی بیشتر از آقایونه و در نتیجه خانم ها باید خیلی بیشتر مراقب باشن.
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت