دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینکره بدن چیست؟

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

درست است که امروزه کره‌ی بدن بصورت گسترده استفاده نمی‌شود، اما محبوبیتش را واقعاً سریع بدست آورد. این نوع مرطوب کننده، که از مواد طبیعی ساخته و تأثیرش طی نسل‌ها بررسی شده، از لوسیون‌ها خیلی کاربردی‌تر است.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 3 ) بنچاق !
نویسنده : Mohammadreza0723 شماره پست : 27019 تاریخ انتشار : 1398/01/24
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : agastafa , yaser , mahvash ,
تفاوت کره بدن با لوسیون‌های متداول در این است که خیلی غلیظ تر از آن‌هاست. این محصول شامل مواد نگهدارنده‌ی مصنوعی و آب کمتری است. کره‌ی بدن معمولاً ترکیبی از مواد طبیعی غلیظی همچون عسل است؛ و اغلب با رایحه‌های مختلف آمیخته شده تا برای شما دلپذیر باشند.

همچنین کره‌ی بدن به پوست فوق خشک کمک می‌کند تا دوباره رطوبتش را بدست بیاورد. بعلاوه این محصول آرایشی بهداشتی از لحاظ مالی هم برای شما سود آور است. چرا که شما به کره‌ی بدن کمتری احتیاج دارید تا دقیقاً همان تأثیری که با استفاده از لوسیون نسیبتان می‌شد بگیرید، پس مدت بیشتری برایتان ماندگار خواهد بود.

در نظر گرفته شده تا کره‌ی بدن خیلی از لوسیون‌ها بهتر باشد. از آنجایی که غلظت بیشتری دارد، تبدیل به کنسانتره‌ای از انواع ویتامین‌ها و عناصر مرطوب کننده شده، پس آنطور که باید، پوستتان را تغذیه می‌کند. در کنار این، وقتی که از آن استفاده می‌کنید پوستتان چرب نخواهد ماند. حتی می‌توانید آنرا در دوران بارداری‌تان هم استفاده کنید، چرا که کره‌ی بدن علائم کشیدگی پوست را کاهش می‌دهد.

با وجود تمام مزایای آشکار کره‌ی بدن، این نوع محصول ممکن است به کار همه نیاید. کره‌ی بدن پر از مواد تشکیل دهنده‌ی مختلف است که ممکن است به یکی از آن‌ها حساسیت داشته باشید. اگر می‌خواهید از آن استفاده کنید، و دوست ندارید پس از به کار بردنش کل تنتان قرمز نشود، بهتر است اول ناحیه‌ی کوچکی از پوستتان را با آن چرب کرده و تستش کنید.

کره‌ی بدن پایه‌های مختلفی دارد. مثلاً ممکن است بر پایه ی کره‌ی کاکائو باشد، که پوستتان را با آنتی اکسیدان‌ها و چندین ویتامین تغذیه می‌کند. یا اگر بر پایه ی میوه‌های درخت روغن قلم باشد، از پوستتان در برابر اشعه‌های ماورا بنفش محافظت می‌کند. خوب است بدانید که شما خودتان هم می‌توانید تجربه کرده و این مرطوب کننده را بسازید تا اثر مورد نظرتان را برایتان به ارمغان بیاورد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : کره ، کره بدن ، خواص کره بدن ، لوسیون


تبلیغ با میترا نت