دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینزندگی ات را با 6 تغییر بدون استرس کن

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

در زندگی این همه تلاش و کوشش برای رسیدن به آرامش است پس زندگی بدون استرس گزینه ی مهمی است که همه به آن می اندیشیم ، برای کسب آن ساده عمل کنید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 4 ) بنچاق !
نویسنده : misskara شماره پست : 26593 تاریخ انتشار : 1397/11/19
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : ns6200 , mehham , Mohammadreza0723 , Bostodl ,
گاهی زندگی گیج کننده است و مشکلات مالی ،بیماری ، مخارج سنگین و خرج منزل همه این ها باعث استرس در افراد می شود و همانطور که می دانید همیشه نمی توانیم موقعیت های استرسی را مدیریت کنیم اما می توانیم با آن بهتر مقابله کنیم.


چیزی که میخواهیم چیزی نیست که نیازداریم

تعریف زندگی ساده روشن است یعنی استفاده ازوسایل کهنه و نخریدن وسیله ی جدید  ؛ما همیشه درتشخیص اینکه چه میخواهیم و چه نیازداریم مشکل داریم به همین دلیل استرس ناخواسته در ما بوجود می آید. نیازمندی های انسان مثل حمل و نقل خوراک پوشاک بیمه است و اختصاص دادن مبلغی به سرگرمی خرید و اگر بخواهیم خریدی خارج از نیاز انجام دهیم بایدفکر کنیم.


کم کردن بدهی و کاهش فشار بدهکار بودن

یکی از استرس هایی که به سراغ انسان می آید بدهکاری مالی است مثلا وقتی درمحیط کار هستیم تلفن زنگ میخورد و مبلغی را باید به فردی بدهیم این باعث افزایش اعصبانیت و کاهش بازدهی می شود ،گاهی اوقات چیزهایی که نیاز دارید را تعیین و برنامه ریزی کنید و بعد شروع کنید.


پس انداز برای روز مبادا

زندگی پر از فراز و فرود است ،گاهی اوقات به نظر می رسد پول بآسانی به دست می آید و چیزهای دیگر کمیاب است .همه در زندگی شان چنین روزی که به پول نیاز داشته باشند را تجربه میکنند مثلا ممکن است وسیله های منزل لباسشویی ،ماشین ظرفشویی خراب شود همه ی این ها استرس هارا بالا می برند.


تمیز کردن منزل

به هم ریختگی منزل استرس ایجاد می کند و در چنین شرایطی دوست نداریم مهمان دعوت کنیم ، مشکل کثیفی منزلمان نیست بلکه شلوغی آن است بنابراین شروع به تمیز کردن منزل کنید تا حالتان بهتر شود و یکی از استرس های هرچند ساده ولی متداول در زندگی های امروزی را رفع کنید.


روی یک چیز تمرکز کنید

چند کاره بودن دشمن آرامش است ،ممکن خوب به نظر آید اما ایجاد تعادل در مسئولیت ها در این زمان کار دشواری است و باعث استرس می شود ؛مثلا وقتی مشغول آشپزی هستید فقط روی مواد اولیه دستور پخت و چیزهای مربوط به غذا تمرکز کنید.


پذیرفتن جهان واقعی

با پیشرفت تکنولوژی زندگی آسان تر شده اما توجه داشته باشید که این وسایل ارتباطی باعث نشود که ازارتباط بااقوام خانواده بازبمانید ؛ از آنجایی که شبکه های مجازی تاثیر منفی روی ذهن می گذارد و باعث از دست دادن تمرکز میشود پس سعی کنید به دید و بازدید اقوام بروید و اوقاتی را با یکدیگر به صرف حتی یک فنجان قهوه داشته باشید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : استرس ، روانشناسی ، شخصیت شناسی ، اضطراب
 استرس مثب سمه برای من ... برای کنترل استرس قرص اعصاب مصرف میکنم
 استری آسیب های بدی به سیستم عصبی بدن وارد میکنه.
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت