دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین4 مورد که در مورد شادی واقعی باید بدانید

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

افراد شاد دنیا را جور دیگر می بینند اما افراد سخت گیر و بدبین، چون باور دارند شادی اتفاقی است که رخ می دهد نه اینکه خود به خود ایجاد شود همیشه وسواس نشان داده اند.شادی واقعی در اطراف ما است ولی ما نمی توانیم آن را ببینیم!
گزارش تخلف دوست داشتم ( 5 ) بنچاق !
نویسنده : Mohammadreza0723 شماره پست : 25796 تاریخ انتشار : 1397/10/16
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : Ntmi123 , ns6200 , relation , Bostodl , hoomanz ,
می دانیم سخت است که شادی واقعی را در قلب ها دید. درد، تنهایی، سختی و مشکلات مالی می تواند مانند یک مه، زندگی ما را احاطه کند. خورشید می تواند مه را از بین ببرد اما وقتی در دل مه قرار داشته باشید، نور درخشان و قدرتمند خورشید در نظر شما ضعیف به نظر می رسد.


1. شادی، یک ماجراجویی است نه یک هدف نهایی

شادی برای شما هدف نیست، به خودی خود مسیری برای لذت است. هر روز باید انتخاب کنی از کدام مسیر می خواهی شاد شوی، یاد بگیرتا لذت ببری، هرجا که هستی مهم نیست، به دنبال شادی باش، همراه بودن در این مسیر همراه با دوستان می تواند کمک بزرگتری کند. صبور باش و به دنبال چیزهای جدید و شگفت انگیز بگرد.


2. برای خوشحالی واقعی باید سخت تلاش کرد

باید هرروز این حس را تقویت کنی، انجام کارهایی که برای خوش بودن مفیدند، شادی به همراه می آورد. همیشه بودن با افرادی که از شما تقدیر کنند یک لذتی برای تان به همراه خواهد آورد.


3. شادی با حس خوشی، یکی نیست

بعضی از افراد شادی را با حس لذت اشتباه می گیرند و رو به مشروبات الکی می آورند یا به دنبال آدرنالین از راه های مختلف هستند. شاید اینکار ها حس مشابه شادی را در بدن شما ایجاد کند اما مطمئنا ذهن تان، گول نخواهد خورد. خوشحالی حسی  مربوط به مغز است. یک بدن سالم با تغذیه مناسب، بهترین راه برای شادی است. باید مواظب بود افراط و تفریط، می تواند ویران کننده این احساسات باشد.


4. افراد با یکدیگر متفاوتند

شما می توانید اساسا با چیزهایی خوشحال شوید که دیگری با آن ها نمی شود، باید راه خودتان را پیدا کنید، مسیر شما، تعیین کننده مسیر زندگی تان است، خاطرات، مخنص شماست. یک چیز را نباید فراموش کنید، همانطور که شما در مه بودید، دیگران هم هستند، به آن ها نزدیک شوید و آن ها را از زندگی کسالت بار نجات دهید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : شادی واقعی ، افسردگی ، سلامت روانی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت