دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترطبیعت، حیوانات و محیط زیستفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینویزای بازنشستگی پرتغال را بهتر بشناسید

پست های بیشتر از دسته خانه و خانواده

ویزای دی هفت پرتغال یا همان ویزای بازنشستگی پرتغال ، نوعی ویزا است که بر مبنای توان مالی هر فرد می تواند به او تعلق گیرد.
پست اسپانسر ( مهمان ) گزارش تخلف دوست داشتم ( 12 ) بنچاق !
نویسنده : masoudimo شماره پست : 25427 تاریخ انتشار : 1397/09/23
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : taba10 , Bango , saeedtoroq , marlboro477 , jtaqizadeh , mahvash , yaser , saleh , Faren , fatemeh , ns6200 ,
دوستان عزیز حتما در مورد ویزای بازنشستگی پرتغال زیاد شنیده اید. درست است که نام اصلی این برنامه مهاجرتی در پرتغال دقیقا همان ویزای بازنشستگی نیست با این حال با توجه به اینکه یکی از منابع اخذ این ویزا حقوق و مزایای بازنشستگی است ، می توان برای آن این نام را نیز قائل شد. ویزای دی هفت پرتغال یا همان ویزای بازنشستگی پرتغال ، نوعی ویزا است که بر مبنای توان مالی هر فرد می تواند بوی تعلق گیرد. برای آشنایی با این نوع ویزا با دپارتمان مهاجرت اریکه عدل همراه باشید.


ویزای بازنشستگی پرتغال

آیا می دانید تا بحال چه تعداد بازنشسته کشور پرتغال را برای ادامه گذران زندگی انتخاب کرده اند؟ آیا پاسخ برای شما واضح نیست؟ آب و هوای عالی ، غذای فوق العاده ، امنیت مناسب و کیفیت بالای زندگی به شما کمک می کند که پاسخ را بیابید. ویزای بازنشستگی پرتغال در حال حاضر به دلایل زیادی مورد استقبال عده ی بیشماری است و بازنشستگان بسیاری را به سوی خود جذب کرده است. ویزای بازنشستگی پرتغال به موجب قانون اتباع بیگانه پرتغال تجویز شده است. این ویزا به دارنده آن اجازه می دهد که وارد خاک کشور پرتغال شده و برای اقامت این کشور اقدام نماید. ویزای اولیه ورود به کشور پرتغال برای مدت ۴ ماه اعتبار دارد. اقدام جهت اخذ ویزای بازنشستگی پرتغال باید در سفارت پرتغال در کشوری که شخص بازنشسته در آن سکونت دارد آغاز شود. اقدام صحیح در این مرحله از دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال به شخص بازنشسته این امکان را می دهد که در خاک پرتغال به شکل موفق اقدام به دریافت اقامت پرتغال نماید. زمانی که برای دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال تحمین زده می شود بین ۴ تا ۵ ماه کاری می باشد.    


پروسه دریافت ویزای بازنشستگی پرتغال

بعد از اقدام در سفارت پرتغال ممکن است شخص متقاضی ویزای بازنشستگی پرتغال جهت انجام مصاحبه و پرس و جو در خصوص توانایی ها و اهداف سفر به پرتغال به سفارت دعوت شود. به طور معمول انتظار می رود شخص متقاضی توان مالی و ابزار های مالی خود را برای مدتی طولانی تر از ۱۲ ماه اثبات نماید. توصیه وکلای مهاجرت اریکه عدل این است که منابع مالی به یک بانک پرتغالی انتقال یابند. البته الزام قانونی بر این موضوع وجود ندارد اما مسلما زمانی که منابع مالی به پرتغال انقال یابد ، اثبات توان مالی شما راحت تر خواهد بود. قوانین پرتغال متقاضی ویزای بازنشستگی پرتغال را ملزم می دانند که دارای توان مالی و معیشت دائمی و مستمر باشد تا توانایی بر تامین نیازهای شخص متقاضی و خانواده تحت تکفل وی مسجل شود. این نیازها عبارت است از غذا ، مسکن ، بهداشت و تامین نیازهای پزشکی و درمانی .


ویزای بازنشستگی پرتغال برای افراد خانواده

در همان روزی که شما برای تقدیم درخواست ویزای بازنشستگی پرتغال در سفارت این کشور وقت رزرو کرده اید می توانید درخواست ویزای همسر و فرزندان وابسته را هم به این سفارتخانه تقدیم کنید. صدور ویزای پرتغال برای افراد خانواده در قوانین پرتغال تحت عنوان « اتحاد خانواده » یا family reunification تجویز شده است بنابراین از این بابت جای نگرانی وجود ندارد. برای موفقیت در اخذ ویزای افراد خانواده و وابستگان باید موارد زیر موجود باشند :

- مدرک در خصوص تامین مسکن
- اثبات توان مالی برای تامین خانواده
- مدارک لازم برای اثبات رابطه خانوادگی
- رونوشت مدارک سفر اعضای خانواده

در صورتی که قصد دارید برای ویزای بازنشستگی پرتغال از شما دعوت می کنیم که سری به صفحه این سرویس واقع در « ویزای تمکن مالی پرتغال ; ویزای D7 پرتغال » بزنید. وکلای مهاجرت ایران  شما را در صفر تا ۱۰۰ این پروسه همراهی خواهد کرد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : ویزای بازنشستگی پرتغال ، ویزای تمکن مالی پرتغال ، مهاجرت به پرتغال
 جالب ترین پستی بود که تابحال از مجله میترا خونده بودم ، اطلاعات خوبی در این باره به من داد ، البته من هنوز بازنشسته نشدم ولی امیدوار شدم که یه کشور در کل دنیا وجود داره که بدون تروریست دانستن دیگر کشورها اجازه اقامت در کشور خودش رو میده ، البته اینم میدونم که از هفت خوان رستم باید رد بشی و تمکن مالی هم داشته باشی ...
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت