دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینمعرفی برخی از هتل های اقتصادی پراگ
پست های بیشتر از دسته تاریخی و گردشگری

یکی از شهر های معروف در قاره سبز، پراگ نام دارد و هتل های بسیار زیادی در این شهر وجود دارد که با توجه به هر سلیقه ای، یک هتل مناسب با آن وجود دارد.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 1 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 25154 تاریخ انتشار : 1397/09/13
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty ,
شهر پراگ که پایتخت کشور جمهوری چک است، یکی از جذاب ترین شهرها در اروپا به شمار می رود که با توجه به قدمت تاریخی اش و جاذبه های گردشگری متعددش، همواره مورد توجه گردشگران در سرتاسر دنیا می باشد. آسمان خراش های زیبا، کلیساها و قلعه های باشکوه و تاریخی، موجب شده تا  این شهر به یک مقصد منحصر به فرد در اروپا و جمهوری چک تبدیل گردد. در این شهر هتل های مختلف و متنوعی وجود دارد که برخی از آن ها نیز در بافت قدیمی شهر واقع شده اند و به صورت کلاسیک نیز دیزاین شده اند.

هاستل آبکس: این هاستل که دارای ۳۰ اتاق می باشد، یکی از هتل های اقتصادی پراگ به شمار می رود و انتخابی مناسب برای آنهایی است که دوست دارند راحت سفر کنند و در یک جای نسبتا معمولی اقامت داشته باشند. همه اتاق های آن مجهز به اینترنت و با لوازم ساده تزیین شده‌اند. در این اقامتگاه مهمانان از حمام و آشپزخانه مشترک  استفاده می کنند. این هاستل ۷۰۰ متر تا ایستگاه مترو زلیوسکو، ۱٫۴ کیلومتر تا ایستگاه مترو فلور، ۱٫۹ کیلومتر تا ورزشگاه ادن، ۲٫۲ کیلومترتا ایستگاه مترو کریزیکوا، ۳٫۵ کیل.متر تا موزه ملی پراگ، ۵٫۶ کیلومتر تا کلیسای سنت ویتس، حدود ۱۵ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و در نهایت تقریبا ۹۰ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیک فاصله دارد. این هاستا همچنین می تواند یک انتخاب عالی برای آنهایی است که به بناهای تاریخی و غذا علاقه دارند.

هاستل سون: این اقامتگاه به عنوان یک هاستل ۲ ستاره با قیمت مناسب و از جمله هتل های اقتصادی پراگ محسوب می شود، دارای ۲۸ اتاق و در سطح هتل های سطح متوسط و مناسب برای دانشجویان و کارمندانی می باشد که در پی یک اقامت ساده در این شهر هستند. اتاق هایش با وسایل ساده چوبی و همچنین آباجور‌های کوچک زیبا تزیین شده اند که یک اقامت ساده همراه با آرامش را برای مهمانان خود فراهم می کند. دسترسی به اینترنت درهمه بخش های این هاستل در دسترس است و مهمانان از آشپزخانه مشترکی که در آن وجود دارد استفاده می کنند. این هاستل حدود ۸۰۰ متر تا ایستگاه مترو نادرازی، ۱٫۵ کیلومتر تا ایستگاه مترو ویتاوسکا، ۱٫۹ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۴ کیلومتر تا موزه ملی پراگ، ۴ کیلومتر تا پل چارلز، ۴٫۵ کیلومتر تا کلیسای سنت ویتس، ۱۳ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و ۹۳ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیک فاصله دارد.

هتل جانا پانسیون دومو ملادزه: این هتل دو ستاره که دارای ۳۰ اتاق می باشد، مقرون به صرفه بوده و دارای یک محیط جالب توجه و جذاب می باشد. محیطی سرسبز و ساختمان جالب توجه این هتل موجب می شود تا مهمانان از اقامت در آن لذت ببرند. با توجه به اقتصادی بودن این هتل اما کیفیت امکانات آن بالاتر از حد انتظار است. اتاق های این اقامتگاه با لوازم لوکس و زیبا تزیین شده‌ اند. این هتل همچنین دارای یک تراس است که منظره منحصر به فردی از شهر را ارائه می دهد که در شب لذت بخش تر است. این هتل مناسب برای افرادی است که به بخش های تاریخی و گشت و گذار شهری علاقه دارند. پانسیون حدود ۶۰۰ متر تا ایستگاه مترو پودبراد، ۱٫۲ کیلومتر تا ایستگاه مترو نامستی، ۶ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۲ کیلومتر تا موزه ملی پراگ، ۳٫۳ کیلومتر تا پل چارلز، ۴ کیلومتر تا کلیسای سنت ویتس، ۱۳ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و تقریبا ۹۲ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیک فاصله دارد.

پانسیون تارا: این پانسیون ۲ ستاره و اقتصادی دارای ۱۳ اتاق و دسترسی مناسبی به بسیاری از جاذبه هاب گردشگری و بافت قدیمی پراگ می باشد و از این اقامتگاه فقط با چند دقیقه پیاده روی به ایستگاه مترو خواهید رسید. اتاق های آن کاملا ساده و مرتب می باشند و به اینترنت در همه قسمت های آن دسترسی خواهید داشت. این هتل مکانی مناسب برای مسافرت های دوستانه و یا خانوادگی می باشد و فضایی گرم و صمیمی را برای شما در کنار دوستان فراهم می کند. این هتل که از جمله هتل های اقتصادی پراگ محسوب می شود، حدود ۳۰۰ متر تا ایستگاه مترو موستک، ۱۳٫۶ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۹۰۰ متر تا موزه ملی پراگ، ۶۰۰ متر تا پل چارلز، ۱٫۶ کیلومترتا کلیسای سنت ویتس، ۱۱٫۵ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و ۹۵ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیک فاصله دارد.

پانسیون سیتی سنتر اند ل اپرا: این پانسیون دو ستاره و اقتصادی که دارای ۱۶ اتاق است، تنها با چند قدم پیاده روی از این هتل بخش های اصلی شهر در دسترس است. اتاق های هتل با دیوارهای رنگی و چوبی و با چیدمانی زیبا فضایی دلنشین را برای مهمانان خود ایجاد کرده است. اینترنت در همه جای هتل در دسترس است و در همه اتاق ها تلویزیون و حمام اختصاصی موجود است. این هتل ۵۰۰ متر تا ایستگاه مترو نامستی، ۷۰۰ متر تا ایستگاه مترو موزه، ۴٫۷ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۷۰۰ متر تا موزه ملی پراگ، ۱٫۵ کیلومتر تا پل چارلز، ۷۰۰ متر تا کلیسای سنت ویتس، ۱۲ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و ۹۵ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیک فاصله دارد. این هتل یک انتخاب عالی برای مسافران علاقمند به بناهای تاریخی و غذا است.

هاستل چک این: این هاستل که یکی از هتل های ۳ ستاره در پراگ به شمار می رود، یکی از هتل های اقتصادی پراگ بوده، دارای طراحی و معماری  متفاوت و البته دیزان مختلف در هر قسمت از هتل می باشد که در نوع خود بسیار جذاب و شگفت انگیز است. معمولا و به دلیل چیدمان جالب این هتل همه مسافران آن را بسیار دوست دارند. اتاق ها علاوه بر امکانات کامل خود، دارای فضای کاملا آرام بخش هستند و برای مسافرت های گروهی بسیار مناسب است. مهمانان آن از شهرها و کشورهای مختلف هستند و این هتل مکانی است که افراد را با ملیت های مختلف با یکدیگر آشنا می کند. این اقامتگاه ۴۰۰ متر تا ایستگاه مترو پودبراد، ۸۰۰ متر تا ایستگاه مترو نامستی، ۶ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۱٫۴ کیلومتر تا موزه ملی پراگ، ۳ کیلومتر تا پل چارلز، ۴ کیلومتر تا کلیسای سنت ویتس، ۱۳٫۵ تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و ۹۳ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیک فاصله دارد.

هاستل سوفیس: این اقامتگاه ۳ ستاره که دارای ۲۶ اتاق است، یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال یک مکان آرام و دنج برای استراحت و اقامت هستند. اتاق‌های بزرگ این هتل با فضایی عالی، برای سفرهای گروهی بسیار مناسب است. آشپزخانه در آن مشترک است و مهمانان  صبحانه خود را می توانند در کافه هتل و در هر روز میل نمایند و بعد از آن به گشت و گذار در شهر بپردازند. این هاستل ۲۰۰ متر تا ایستگاه مترو پاولوا، ۵۰۰ متر تا ایستگاه مترو موزه، ۵ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۵۰۰ متر تا موزه ملی پراگ، ۱٫۷ کیلومتر تا پل چارلز، ۲٫۶ کیلو متر تا کلیسای سنت ویتس، ۱۲ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و ۹۴ کیلومتر تا فرودگاه پاردابیکفاصله دارد. این هتل یک انتخاب مناسب برای علاقه‌مندان به بناهای تاریخی و غذا است.

هتل آپارتمان آلیس: این هتل آپارتمان ۳ ستاره، دارای ۲۵ اتاق بوده و هتلی زیبا و دوست داشتنی می باشد. در مرکز شهر واقع شده است و به بخش های مهم شهر دسترسی راحتی دارد. اتاق های این هتل که با دکوری منحصر به فرد و با پنجره های زیبا با نورگیر عالی، فضای آرام بخشی را ایجاد کرده است. اتاق ها نیز امکان دسترسی به اینترنت را دارند. هتل آپارتمان آلیس ۲۰۰ متر تا ایستگاه مترو فلورنس، ۷۰۰ متر تا ایستگاه مترو ماساریکز، ۳٫۷ کیلومتر تا باغ وحش پراگ، ۱٫۶ کیلومتر تا موزه ملی پراگ، ۲٫۲ کیلومتر تا پل چارلز، ۳ کیلومتر تا کلیسای سنت ویتس، ۱۳ کیلومتر تا فرودگاه واکلاو هول پراگ و ۹۳ کیلومتر فرودگاه پاردابیک فاصله دارد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : هتل های پراگ ، شهر پراگ ، هتل های اقتصادی پراگ ،
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شویدتبلیغ با میترا نت