دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینراه های ایجاد نگرش مثبت

پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

نگرش شما تاثیر مستقیم روی ذهنتان دارد و باعث ساخته شدن عملکرد آن می‌شود. نگرش شما شامل درک شما از پیروزی یا شکستتان است و روی زندگی و آینده شما تاثیر خواهد گذاشت.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 23732 تاریخ انتشار : 1397/07/14
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty , misskara ,
نکته مثبتی که در این مورد وجود دارد این است که نگرشتان دست خودتان است و خودتان انتخاب می‌کنید چگونه به مسائل و اتفاق‌ها نگاه کنید. در ادامه این مطلب با راه‌هایی برای اینکه بتوانید نگرش مثبت را در خود افزایش دهید بیشتر آشنا می‌شویم.


راه‌های ایجاد نگرش مثبت

۱. مربی درونی خود را بیابید: نحوه تفکر شما درباره خودتان، توانایی‌هایتان، شکست خوردن یا موفق شدنتان و دستاوردهایتان همان چیزی خواهد بود که برای شما اتفاق خواهد افتاد و آن را زندگی خواهید کرد. کارهایی که ما در زندگی انجام می‌دهیم از افکارمان نشات می‌گیرند. برای اینکه موفق شوید به موفقیت فکر کنید. وقتی نگرشتان منفی باشد حس و حال خوبی نخواهید داشت.

برای جلوگیری از این ناامیدی بهتر است به مربی درونی خود رجوع کنید و در مورد افکارتون تجدید نظر کنید. این کار باعث می‌شود قدرت پیدا کنید و تردید شما از بین برود و روی رسیدن به اهدافتان تمرکز می‌کنید. سعی کنید در تمامی لحظه‌ها روی ذهنتان کنترل داشته باشید. به کمک مربی درونی خود می‌توانید زمان‌هایی که احساس شکست می‌کنید دوباره قدرت بگیرید و به راهتان ادامه دهید. یادتان باشد که همیشه انرژی داشتن باعث حرکت می‌شود.

۲. انگیزه داشته باشید: چیزهایی که باعث ایجاد انگیزه برای شما می‌شود را پیدا کنید. کارهایی که در گذشته برایتان انگیزه به وجود آوردند و باعث ایجاد تغییر در کارهایتان شدند را مجددا انجام دهید. برای داشتن انگیزه همیشه بهتر است دلیلی برای انجام کارهایتان پیدا کنید و به همان دلیل خودتان تشویق کنید. اگر انگیزه‌ای که برای خود ایجاد می‌کنید مشخص باشد و هیچ جای گنگ و مبهمی در آن وجود نداشته باشد راحت‌تر به مثبت نگری خواهید رسید.

۳. اضطرابتان را مدیریت کنید: زمانی که در موقعیت‌های مختلف قرار می‌گیرید و با چالش‌های جدیدی رو به رو می‌شوید ممکن است کنترل احساساتتان را از دیت بدهید و حتی ناامیدی به سراغتان بیاید. برای اینکه ذهنتان در دام اضطراب نیفتد و افکار منفی به سراغش نیاید لازم است که به ذهنتان نظم ببخشید و آن را مدیریت کنید. هر گاه به این فکر افتادید که اگر این اتفاق بیفتد چه می‌شود مدام برای خود تکرار کنید حالا که هنوز اتفاق نیفتاده و خود را از این طریق آرام کنید سپس با فکری آرام‌تر و بازتر از افتادن آن اتفاق جلوگیری کنید با راهکاری برای آن پیدا کنید و با نگرش مثبت ادامه دهید.

۴. در دیگران احساس مثبت ایجاد کنید: برای قرار گرفتن در سربالایی موفقیت و خوشحال‌تر بودن و لذت بردن از کارها لازم است به دیگران هم انرژی دهید تا بخشی از انرژی آن‌ها هم به شما برگردد. داشتن انرژی مثبت ممکن است افراد را جذب شما کند و حتی آن‌ها را از شما دور کند. نگرش مثبت شما باعث می‌شود دیگران از شما انگیزه بگیرند و همچنین از تلاش شما برای رسیدن به موفقیت حمایت کنند.

۵. گاهی بیخیال باشید: حتی در سخت‌ترین راه‌ها برای رسیدن به موفقیت هم بخش‌های تفریحی و لذتبخش زندگی خود را از برنامه‌هایتان حذف نکنید. تفریحات و انجام کارهای دیگر به شما کمک می‌کنند که استرستان کاهش پیدا کند و کم شدن استرس باعث بالا رفتن سطح انرژی شما و در نهایت تلاش‌های بیشتر و سخت‌تر شما خواهد شد. اینکه گاهی خود را به بیخیالی بزنید و شاد باشید باعث می‌شود محیط اطرافتان هم شادتر شود و در کسانی که با شما کار می‌کنند علاقه و انرژی ایجاد کند، در نتیجه همه آن انرژی‌ها به شما باز خواهد گشت.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : نگرش مثبت ، ایجاد تغییر ، احساس مثبت ، ایجاد نگرش مثبت
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت