دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینارتباط عجیب «اضافه وزن» با «محل زندگی»

پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

محققان با استفاده از هوش مصنوعی و با کمک تصاویر ماهواره‌ای گرفته شده از ساختمان‌ها، میزان شیوع چاقی افراد را حدس بزنند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : hoomanz شماره پست : 23406 تاریخ انتشار : 1397/07/01
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : mahvash , marlboro477 ,
الگوریتم هوش مصنوعی، به منظور کشف شهرهای مستعد ابتلا به چاقی با استفاده از تجزیه و تحلیل ساختمان‌ها و زیرساخت‌ها ایجاد می‌شود.محققان دانشگاه واشنگتن از تصاویر ماهواره‌ای گوگل مپ برای مطالعه چهار منطقه شهری در لس آنجلس کالیفرنیا، ممفیس تنسی، سن آنتونیو تگزاس و سیاتل واقع در واشنگتن استفاده کردند.محققان با استفاده از شبکه‌های عصبی قادر به کشف ارتباط بین زیرساخت‌های محل زندگی و میزان شیوع چاقی شدند.

چاقی از مسائل مهم در زمینه سلامتی است، از هر سه بزرگسال در آمریکا یک نفر مبتلا به این بیماری است. در طی سالیان گذشته مطالعاتی متعدد به منظور درک بهتر این پدیده انجام شده است. این مطالعات، نتایج تحقیقات قبلی چاقی و موثر بودن عواملی مانند ژنتیک، رژیم غذایی، فعالیت بدنی و محیط زیست را در ابتلا به چاقی تایید کرده‌اند.


شبکه‌های عصبی پیچشی؛ ابزاری برای سنجش شاخص سلامتی

بر اساس مطالعه محققان شبکه‌های عصبی پیچشی می‌توانند به عنوان ابزارهایی برای سنجش شاخص‌های سلامتی به کار روند. شبکه‌های عصبی پیچشی این کار را به صورت خودکار با استخراج مشخصات محیط ساخته شده از تصاویر ماهواره‌ای انجام می‌دهند. نتایج این مطالعه ارتباط بین ویژگی‌های محیط ساخته شده و شیوع چاقی را تایید کرده است.

این تحقیق می تواند به سازمان‌های سلامت عمومی کمک کند و منجر به پیشرفت تلاش‌های انجام شده در زمینه مبارزه با چاقی شود.محققیق معتقدند نتایج به دست آمده می‌تواند در مواردی مانند ایجاد تغییرات ساختاری در محیط‌هایی که مستعد ابتلا به چاقی هستند، تشویق افراد ساکن در آنها به داشتن فعالیت‌های بدنی و اقدامات دیگر جهت بهبود سلامت زندگی استفاده کرد.این مطالعه نتیجه می‌گیرد: «مداخلات در سطح محله‌ای برای تشویق فعالیت‌های جسمانی و افزایش مصرف غذاهای سالم می‌تواند به جلوگیری از شیوع چاقی کمک کند.»

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : اضافه وزن ، محل زندگی ، شیوع چاقی ، شبکه عصبی پیچشی
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت