با این ایده ها کیف های قدیمی را تبدیل به کیف مجلسی جدید کنید | کیف مجلسی, ایده تبدیل کیف,کیف های قدیمی, تزیین کیف های قدیمی ,

ورود به حساب دسترسی سریع

با این ایده ها کیف های قدیمی را تبدیل به کیف مجلسی جدید کنید

كیف های ساده و قدیمی از جمله وسایلی هستند که اغلب مورد استفاده قرار نمی گیرند و همه ما در پی دور انداختن آنها هستیم، اما دست نگه دارد، ما در این مطلب ترفندهایی برای تبدیل کیف های کهنه و ساده به کیف های مجلسی شیک را مطرح می نماییم که با این روش ها می توان زیباترین و شیک ترین کیف های مجلسی را داشت.
ایده های خلاقانه و جدید برای تزیین کیف های قدیمی و کهنه :

روش هایی که در این مطلب برای تزیین کیف معرفی می نماییم می تواند برای تزیین انواع کیف چرم دست دور، کیف های نمدی، کیف های ساده پارچه ایی و حتی کیف های قدیمی و آسیب دیده به کار رود، از برخی از این روش ها قبلا در تزیین کفش نیز استفاده نموده ایم، با این حال مجددا آنها را مطرح می نماییم تا بتوانید بهترین روش را برای تزیین کردن کیف انتخاب نموده و انجام دهید. یکی از این روش ها استفاده از تور تزیینی می باشد که جلوه ایی خاص به کیف های ساده شما می بخشد.
 
برای تزیین روی کیف های ساده دخترانه از چشم های متحرک که در خرازی ها موجود می باشند استفاده نمایید و ظاهری متفاوت به کیف خود ببخشید.استفاده از گل های پارچه ایی و چرم نیز یکی از جالب ترین روش ها برای تزیین انواع کیف ساده می باشد. از این روش می توانید برای ست کردن کیف با لباس های مجلسی استفاده کنید.
 تزیین کیفهای ساده با مروارید، مهره و سنگ های تزیینی از جمله بهترین ایده ها می باشد که با استفاده از آن می توانید کیف های ساده خود را تبدیل به کیف های مجلسی شیک و خاص نمایید.
 
برای تزیین کردن کیف های ساده و تبدیل آنها به کیف مجلسی بسیار شیک و متفاوت از هر گونه وسیله ساده ایی که در دسترس دارید استفاده نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از جالب ترین ایده ها برای تزیین زیبای کیف های مختلف می باشند. توجه داشته باشید که از این روش ها و ایده ها می توان برای تزیین کردن کیف پول، کیف وسایل آرایش و… نیز استفاده نمود.
دوست داشتم ! ( 1 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : adnanads دسته بندی : خلاقیت و نوآوری
عروسک سازی با نمد و ایده هایی برای ساخت عروسک های نمدی عروسک سازی با نمد و ایده هایی برای ساخت عروسک های نمدی
پرورش مرغ بومي با سرمايه کم پرورش مرغ بومي با سرمايه کم
دوخت روبالشی شیک و زیبا با آموزش مرحله به مرحله دوخت روبالشی شیک و زیبا با آموزش مرحله به مرحله
ساخت آباژور چوبی شیک و زیبا با روشی ساده در منزل ساخت آباژور چوبی شیک و زیبا با روشی ساده در منزل
اطلاعاتی مفید درباره خانه خدا اطلاعاتی مفید درباره خانه خدا
آشنایی با انواع فرش و قالیچه آشنایی با انواع فرش و قالیچه
آشنایی با ماشین آلات راهسازی، صنعتی و... آشنایی با ماشین آلات راهسازی، صنعتی و...
آشنايي با دكل حفاري چرخشي و اجزاي آن آشنايي با دكل حفاري چرخشي و اجزاي آننظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1