دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینکودکان و بازی رنگ ها

پست های بیشتر از دسته بازی و سرگرمی

با استفاده از توپک نخ پنبه رنگی و رول‌های مقوا کودک‌تان را به بازی رنگ ها دعوت کنید. رول‌ها را در رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی کنید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 3 ) بنچاق !
نویسنده : adnanads شماره پست : 20302 تاریخ انتشار : 1397/03/09
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : vashty , ns6200 ,
وسایل مورد نیاز برای بازی رنگ ها

تعدادی رو‌ل‌های مقوایی (مانند رول دستمال توالت) در اندازه‌های مختلف
گواش در رنگ‌های مختلف
توپک نخ پنبه در رنگ‌های مختلف
کاسه‌های کوچک


چگونگی آماده سازی

رول‌ها را در رنگ‌های مختلف رنگ‌آمیزی کنید.سپس آن‌ها را با چسب دو طرفه به پنجره‌های شیشه‌ای یا دیوار بچسبانید.در زیر هر رول یک کاسه قرار دهید.


روش بازی رنگ ها

کاسه ای از توپک نخ‌پنبه‌ در رنگ‌های مختلف به کودک بدهید. و از او بخواهید هر توپک نخ پنبه را در رول هم‌رنگ خودش بیاندازد.اگر کودک توپک نخ پنبه رنگ دیگر را در رولی دیگر انداخت اجازه دهید خودش متوجه شود و رول رنگ مورد نظرش را بیابد.


مزایایی که بازی رنگ ها برای کودک دارد

یک بازی سرگم کننده‌، تعاملی و پر انگیزه است.برای توسعه‌ی همانگی چشم‌ها و دست‌ها فوق العاده است.مهارت اصلاح اشتباه و حل مساله را به کودک می آموزد.باعث تقویت و گسترش یادگیری در مورد رنگ‌ها می‌شود.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : کودکان ، بازی رنگ ها با کودکان ، کودکان و بازی رنگ ها ، بازی رنگ ها
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت