دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینساخت کاردستی تانك با مقوا

پست های بیشتر از دسته خلاقیت و نوآوری

ساخت کاردستی با مقوا های ساده و موج دار را به صورت مرحله به مرحله و با توضيحات کامل در این مطلب مشاهده می فرمایید که با استفاده از این آموزش می توانید به راحتی کاردستی زیبایی با مقوا برای کودکان تهیه نمایید. برای ساخت این کاردستی وسایل خاص و پیچیده ایی نیاز ندارید و همچنین می توان نحوه ساخت این کاردستی جالب را به کودکان نیز آموزش دهید. در ادامه با آموزش ساخت کاردستی تانک با مقوا برای کودکان همراه ما باشید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 6 ) بنچاق !
نویسنده : adnanads شماره پست : 18630 تاریخ انتشار : 1397/07/24
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : Ashkani , samiragh , mahvash , fartashkhajui ,
ایده های مختلفی برای ساخت کاردستی با مقوا وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید کاردستی های متنوع و زیبایی برای کودکان تهیه نمایید اما کاردستی که در این مطلب قصد داریم آموزش دهیم نوعی تانک مقوایی است که با مقواهای موج دار و ساده تهیه می شود که ایده خلاقانه و جالبی برای کاردستی کودکان محسوب می شود. در ادامه این آموزش جالب را ملاحظه نمایید.

برای ساخت این کاردستی ابتدا مقوا ها را به صورت نوارهای باریک یک سانتی متری برش بزنید. می توانی از تعداد رنگ دلخواه استفاده نمایید اما در اینجا از دو رنگ مقوای موج دار استفاده شده که به صورت نوارهای باریک درآمده است.

حالا با نوارهای آبی رنگ هشت دایره بسازید. چهار تا از دایره ها قطر شش و چهار دایره دیگر داری قطر سه می باشند. و همانطور که در شکل زیر ملاحظه می فرمایید آنها را به صورت چهارتایی یعنی دو دایره بزرگ و دو دایره کوچک با نوارها سبز که قبلا برش زده اید به هم متصل کنید. و دورتا دور نوار پیچی کنید تا چرخ های تانک را تشکیل دهد. توجه داشته باشید که از این طرح دو عدد احتیاج دارید که با هشت دایره ایی که تهیه نمودید ساخته می شود.

در این مرحله از ساخت کاردستی با مقوا دو قطعه مقوا را در اندازه مناسب و دلخواه برای رو و زیر تانک برش بزنید و مطابق شکل قسمت هایی از ان را به اندازه یک و دو سانتیمتر علامت بزنید که از این محل ها مقوا تا می گردد.حالا چرخ های تانک را که از قبل اماده نموده اید روی مقوای زیری قرار دهید و به آن متصل کنید. مطابق تصویر این کار را انجام دهید تا فرم ظاهری کاردستی با مقوا شما شبیه به تانک شود.از نوارهای مقوایی برای زیبایی بیشتر کاردستی استفاده نمایید. حال وقت آن رسیده است که قسمت روی تانک را هم متصل کنید و کاردستی خود را تکمیل نمایید.

در این مرحله از ساخت کاردستی با مقوا دایره ایی به قطر سی سانتیمتر فراهم آورید و مرکز آن را کمی گود نمایید و همچنین با استفاده از مقوای سبز رنگ لوله ایی برای قسمت بالایی تانک آماده کنید و به دایره متصل نمایید. توجه داشته باشید که باید کاردستی خلاقانه و زیبای شما مطابق تصویر تانک زیر شود.امیدواریم از مشاهده این آموزش لذت برده باشید و با استفاده از آن به ساخت کاردستی با مقوا با ایده های جدید و متنوع بپردازید.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : ساخت تانک ، کاردستی تانك ، ساخت کاردستی تانك با مقوا
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


تبلیغ با میترا نت