انواع ریمل وکاربردهای آن | کاربرد ریمل , انواع ریمل , ریمل‌های رنگی , آرایش چشم , آرایش مژه,

ورود به حساب کاربری دسترسی سریع

انواع ریمل وکاربردهای آن

ما فکر می‌کنیم که سه نوع ریمل برای هر کسی لازم است، اما اگر حرفه ای هستید، ممکن است به تعداد بیشتری نیاز داشته باشید.
همه‌ی ما چند وسیله‌ی آرایشی مهم و اصلی داریم. رژ لب، سایه‌های چشم، و ریمل که هر روز صبح بطور خودکار از آنها استفاده می‌کنیم. استفاده از لوازم آرایشی یکسان در هر روز خسته کننده است، درست مانند اینکه یک کفش را هر روز بپوشیم.

حتی اگر دوست دارید که هر روز از یکسری اصول آرایشی استفاده کنید، خوب است که بتوانید در موقعیت‌های خاص، بعضی چیزها را تغییر دهید. وقتی از ویانا مارتین، مدیر روابط هنرمندان حرفه‌ای در Kevyn Aucoin پرسیدیم که آیا یک قاعده‌ی کلی در مور ریمل چشم وجود دارد یا نه؟ او پاسخ داد: بله، ریمل طبیعی و ساده برای روز مناسب است، اما برای شب من مژه‌های دراماتیک را دوست دارم.

استفاده‌ی متناوب از یک ریمل ساده و یک ریمل جسورانه‌تر، راه خوبی است برای اینکه آرایش چشم شما را از یکنواختی بیرون آورد. مارتین پیشنهاد می‌کند که در کیت آرایشی‌تان حداقل دو ریمل داشته باشید. یکی برای استفاده‌ی روزانه و دیگری برای استفاده در موقعیت‌های خاص.

اما نباید به این دو ریمل اکتفا کنید. می‌توانید از ریمل‌های رنگی، درخشان، حجم‌دهنده و هر نوعی که باعث می‌شود احساس زیبایی کنید استفاده نمایید. ما فکر می‌کنیم که سه نوع ریمل برای هر کسی لازم است، اما اگر حرفه ای هستید، ممکن است به تعداد بیشتری نیاز داشته باشید.


۱. ریمل روزانه

به دنبال ریمل‌هایی با برچسب «حجم دهنده»، «بلند کننده» یا «فر کننده» باشید که حاوی فرمول‌های ضد آب نباشند. مارتین می‌گوید: ریمل‌های ضد آب معمولا سنگین هستند و این می‌توانند مژه را خشک کنند و در صورت استفاده‌ی روزانه منجر به چسبندگی مژه‌ها شود.


۲. مناسبت‌های خاص

برای ریمل‌های شب و مناسبت‌های ویژه، فرمول‌هایی را انتخاب کنید که دو یا چند مزیت داشته باشند (مانند حجم‌دهنده و بلند کننده) تا چشم‌ها را درشت‌تر کنند.


۳. برای تنوع

ریمل‌های رنگی یک راه عالی برای افزودن رنگ به ظاهر شما هستند. برای اینکار، تعداد زیادی گزینه‌ی فوق العاده وجود دارد. مارتین، ریمل‌های سبز پررنگ، بنفش، و آبی، که واقعا مژه‌ها را برجسته می‌کنند پیشنهاد می‌کند.
  دوست داشتم ! ( 2 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : hami30z10 دسته بندی : بهداشت و سلامت
  متولدین هر ماه با چه ورزشی لاغر شوند متولدین هر ماه با چه ورزشی لاغر شوند
  ۷ عادت برای پیشگیری از حمله ی قلبی ۷ عادت برای پیشگیری از حمله ی قلبی
  پیشگیری از آلزایمر با رژیم غذایی پیشگیری از آلزایمر با رژیم غذایی
  خوراکی های سمی که هر روز می خوریم! خوراکی های سمی که هر روز می خوریم!
  چگونه میتوان بینی‌ را با آرایش کوچک کرد؟ چگونه میتوان بینی‌ را با آرایش کوچک کرد؟
  4 ویتامین جایگزین جراحی پلاستیک 4 ویتامین جایگزین جراحی پلاستیک
  افزودن این 3 ماده به شامپو معجزه میکند! افزودن این 3 ماده به شامپو معجزه میکند!
  پوست چرب و آرایش مخصوص این پوست پوست چرب و آرایش مخصوص این پوست  نظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

  برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


  نماد اعتماد ملی
  1