دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینکسب بیت کوین بی نهایت با مشارکت جمعی
پست های بیشتر از دسته اینترنت و کامپیوتر

دوستان گرامی طرح حاضر به قدری بزرگ و قدرتمند است که به تنهایی امکان پیاده سازی و مدیریت اون میسر نیست و با یک همکاری جمعی و تیم ورکینگ قدرتمند ، قابلیت اجرایی دارد
پست اسپانسر ( مهمان ) گزارش تخلف دوست داشتم ( 3 ) بنچاق !
شماره پست : 14652 تاریخ انتشار : 1396/08/07
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : nnkhaton , masoud512512 , sepideh1365 ,
سخن از بیت کوین است و مسلما بسیار شنیده اید در مورد این ارز رمز پایه شگفت انگیز که فضای کسب و کار اینترنتی رو به شدت تاثیر خود قرار داده و روز بروز بر ارزش و اعتبارش افزوده می شود .در روزهای اخیر شنیدن اخبار عبور قیمت بیت کوین از ۵ هزار و ۶ هزار دلار دیگر عادی شده است.

بیت کوین یک نوآوری اینترنتی است که تحت عنوان پول الکترونیکی هم از آن یاد می‌شود و سرمایه گذاری بیت کوین چالشی است که بسیاری از افراد امروزه به دنبال آن هستند. طی سالیان گذشته ارزش Bitcoin در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به چند هزار دلار افزایش یافته است؛ لذا می‌توان گفت که خالقان بیت کوین توانسته‌اند ظرف مدت کوتاهی آن را به یک واقعیت اثرگذار در دنیای اقتصاد تبدیل کنند.

روش های متعددی برای کسب بیت کوین وجود دارد ، اعم از کسب رایگان بیت کوین از طریق سایتهایی که در هر ساعت و یا فواصل زمانی کمتر و بیشتر مقادیر ریزبیت کوین به کاربر می دهند که خب مقدار اون بسیار ناچیز است و یا سرمایه گذاری در سایت های استخراج بیت کوین و یا اینکه خرید دستگاههای استخراج بیت کوین که معایب خاص خود را دارد و در موارد بسیاری حتی مبلغ پرداختی برای این دستگاهها نیز بر نمیگردد.


کسب بیت کوین بی نهایت با مشارکت جمعی

و اما ایده ای که امروز در موردش با شما سخن خواهم گفت ، روشی عالی و مطمئن برای کسب درآمد بالای بیت کوینی است .اگر با سایتهای استخراج بیت کوین و سرمایه گذاری در این قبیل سایتها آشنا باشید حتما متوجه روش کار اونها شده اید . این سایتها سودی در حد چند درصد را برای سرمایه گذارانی که در این سیستمها سرمایه گذاری می کنند ، پرداخت می نمایند و به دلیل افزایش وحشتناک قیمت بیت کوین ، استقبال بسیار بالایی از این سایتها به عمل می آید و در واقع تبدیل به امپراطوریهای قدرتمندی شده اند که مبالغ بسیار بالایی رو جذب کرده اند و با مکانیسم خاصی که دارند به کاربران سود پرداخت می کنند ولی سود و درامد اصلی همیشه متعلق به  صاحبان این سایتها هست.

برای نمونه میتونم به سایتهایی همچون genesis ، eobot ، hashflare اشاره کنم و کافی است بدانیم سایت genesis در آخرین برآوردی که انجام شده بود حدود 489 بیت کوین جذب خالص داشته است یعنی مطابق آخرین قیمت بیت کوین که 22 میلیون و 550 هزار تومان است ، حدود 11 میلیارد تومان درامد این سایت بوده است.

بعد از بررسی های چندین ماهه به تصمیم بزرگی رسیدم که بجای سرمایه گذاری در این قبیل سایتها ، چرا مشابه همین سایتها رو راه اندازی نکنیم ؟ چرا این درآمد هنگفت رو ما ایرانیها کسب نکنیم و به حداقل ها قناعت کنیم ؟ با عنایت به آنچه که گفته شد در حال حاضر بدنبال طراحی و راه اندازی سایت mining یا استخراج بیت کوین بین المللی می باشم مشابه سایت هایی که در سطور بالا اسم بردم و در این راه از همه دوستانی که به موفقیتهای بزرگ می اندیشند و توان مالی لازمه رو دارند و پشتکار و جدیت مثال زدنی در این راه می توانند داشته باشند دعوت میکنم به ما ملحق شوند.

دوستان گرامی طرح حاضر به قدری بزرگ و قدرتمند است که به تنهایی امکان پیاده سازی و مدیریت اون میسر نیست و با یک همکاری جمعی و تیم ورکینگ قدرتمند ،  قابلیت اجرایی دارد به نحوی که بعد از استارت ، قدرت جذب کاربران بی شماری از سراسر دنیا را داشته و روز بروز بر قدرت و گستردگی اون افزوده خواهد شد.

شرایطی که برای شروع این طرح عظیم مورد نیاز می باشد به این صورت است که تصمیم گرفتم به شکل مشارکت جمعی باشد و حداکثر 6 نفر از دوستان علاقه مند پذیرش خواهند شد به اضافه خود بنده به عنوان سرمایه گذاران و صاحبان سایت.

راه های ارتباطی :

بخش دیدگاههای http://www.neotrade.ir/

ایمیل بنده : ariyayi60@gmail.com

تلگرام : neo_trade@

 


محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : bitcoin mining bitcoin mining ، استخراج بیت کوین ، استخراج رایگان بیت کوین ، استراتژی کسب بیت کوین ،
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شویدتبلیغ با میترا نت