دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاینفقط با یک حلقه پیاز در جوراب تان بدن تان را کاملا سم زدایی کنید
پست های بیشتر از دسته زیبایی، بهداشت و سلامت

ازجمله خواص شگفت انگیز پیاز دفع حشرات، خارج کردن یک جسم از زخم، نظافت ظروف، میکروب زدایی و دفع سموم از بدن است ، در ضمن برای مبارزه با سردرد و علائم شبیه سرماخوردگی از مصرف پیاز غافل نشوید.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 2 ) بنچاق !
نویسنده : ns6200 شماره پست : 14587 تاریخ انتشار : 1396/08/09
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : Faren , fzqueen ,
احتمالا مثل خیلی ها پوست کندن پیاز شما را به گریه می اندازد ولی احتمالا نمی دانید که خواص بی نظیرش می تواند شما را خوشحال کند. بسیاری از افراد به دلیل طعم و بوی ناخوشایند پیاز از خوردن آن امتناع می کنند. شما هم اگر از طرفداران خوردن پیاز نیستید راه های اضافه کردن طعم و عطر به آن را بیاموزید تا بیشتر پیاز بخورید. ازجمله خواص شگفت انگیز پیاز دفع حشرات، خارج کردن یک جسم از زخم، نظافت ظروف، میکروب زدایی و دفع سموم از بدن است. در ضمن برای مبارزه با سردرد و علائم شبیه سرماخوردگی از مصرف پیاز غافل نشوید.

با قرار دادن یک حلقه پیاز در جوراب خود یکی از بهترین عملهای طب باستانی چین را اجرا کرده اید. طبق این طب هزاران رشته عصبی و پایگاه عصبی کوچک در کف پا وجود دارد. این اعصاب قسمت انتهایی اعصاب تمام اندامهای داخلی بدن هستند. با قرار دادن یک حلقه پیاز شما خواص ضد باکتری و ضد ویروسی قوی را از طریق این اعصاب به آنها می رسانید. با این کار تمام مواد سمی را از بدن خود خارج می کنید. این میوه شفابخش را ابدا از سبد خانوار حذف نکنید.


خواص پیاز :

پیاز یک سم زدا با ترکیبات سولفوریک می باشد. این ترکیبات وظیفه پراکنده کردن یک بوی قوی را از خود دارند و کمک می کنند تا سموم ناخواسته ای که وارد اعضای بدن به خصوص کبد شده اند از بین بروند. پیاز می تواند بوی بد پا را با خواص ضد باکتریایی و ضد قارچی خود از بین ببرد. همچنین می تواند با منتشر کردن اسید فسفریک در جریان خون و رگها یک عمل ضد عفونی قوی انجام دهد. با توجه به خواص ضد باکتری و ضد ویروسی پیاز سیستم ایمنی بدن شما در برابر عفونت و التهاب مقاوم تر می شود. شما با قرار دادن یک عدد پیاز پوست کنده در اتاق خود می توانید هوای اتاق را از سموم و مواد شیمیایی یا هر گونه آلودگی پاک کنید.


استفاده از پیاز درخانه :

یک عدد پیاز قرمز یا سفید را پوست بگیرید. آن را به صورت مسطح برش بزنید. یک قطعه از این برش را در کف پای خود قرار داده و جوراب بپوشید. اجازه دهید این قطعه پیاز شب تا صبح در جوراب شما بماند. صبح آن را دور بیاندازید. زمانی که شما درخواب هستید خواص شفا بخش پیاز در پوست شما نفوذ پیدا می کند و تمام سموم را نابود می کند. با استفاده از این روش بوی ناخوشایند آن نیز شما را آزار نمی دهد. چراکه زمانی که در خواب هستید پیاز تمام سم زدایی را انجام می دهد و شما هرگز اذیت نخواهید شد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : فواید پیاز ، خواص پیاز در جوراب ، دفع سموم بدن با پیاز ، خواص ضد باکتری پیاز ،
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شویدتبلیغ با میترا نت