دسته بندی پست ها
پست های اسپانسرپیشنهاد سردبیرتازه ترین پست هاپر بازدید ترین پست هامحبوب ترین پست هازیبایی، بهداشت و سلامتتغذیه و آشپزیعلمی و آموزشیروزانه و اجتماعیخانه و خانوادهتکنولوژی و فناوریطنز و داستانیتاریخی و گردشگریعکس و کاریکاتوراینترنت و کامپیوترفلسفی و اخلاقیبازی و سرگرمیخلاقیت و نوآوریفرهنگی و هنریفیلم و سریالاقتصادی و مالیگرافیک و طراحیورزشی و تندرستی
1

مجله میترا

English
ورود به حساب ثبت نام
English خروج پیشخوان پرداخت آنلاین13 اشتباه در انتخاب لباس که شما را زشت می کند.
پست های بیشتر از دسته روزانه و اجتماعی

یک لباس بدون یک استایل مناسب شبیه یک کیسه به نظر می رسد و حتی می تواند باریک ترین وظریف ترین شکل بدن را بدنما کند.
گزارش تخلف دوست داشتم ( 7 ) بنچاق !
نویسنده : leilabigdeli شماره پست : 14184 تاریخ انتشار : 1397/09/12
آخرین کاربرانی که این پست را دوست داشتند : nnkhaton , mosayebkhan , bargh , eeeeee , solomon , dah , Bostodl ,
1- شلوار گشاد و کوتاه

شلوارهای گشاد و کوتاه، شکل کلی بدن شما را تقسیم می کنند و باعث می شوند پاهای شما کوتاه تر شوند. علاوه بر این، پاچه های گشاد آن  بدن شما را مثل یک مثلث می کند. اگر می خواهید این مدل را در کمد خود داشته باشید، باید در انتخاب لباس خود دقت کنید، شلوارهایی را انتخاب کنید که به سادگی بالای مچ پا قرار می گیرد و طول پای شما را افزایش می دهد و باعث می شود قد بلندتر به چشم بیایید.


2- انتخاب لباس بدون ظرافت و استایل مناسب

یک لباس بدون یک استایل مناسب شبیه یک کیسه به نظر می رسد و حتی می تواند باریک ترین وظریف ترین شکل بدن را بدنما کند. و به این دلیل است که حجم اضافی در بخش های کاملا غیر منتظره بدن ایجاد می کند. بهتر است لباس هایی را انتخاب کنید، که مدل های آن زیبایی فرم بدن زنانه شما را افزایش دهد.


3- لباس های کوتاه

لباس های کوتاه مدرن امروزه، جلیقه های کوتاه و کت ها در تصاویر فتوشاپ شده در Instagram عالی عمل می کنند. با این حال، در واقع، آنها معمولا قسمت هایی از بدن را نمایان می کنند که بهتر است پنهان شوند. تعداد کمی از ما یک شکم صاف ایده آل برای به رخ کشیدن داریم، علاوه بر این، اگر شما به جای انتخاب لباس پوشیده، لباس برهنه را انتخاب کنید، این قسمت برهنه بدن شما مانند بافت چربی به نظر می آید. پس در زمان انتخاب لباس، سعی کنید لباس هایی برگزینید که شکم شما را بپوشاند.


4- شلوار راه راه

شلوار راه راه یک مورد بسیار مرموز در هر کمد لباسی است. اغلب، خطوطی که در ناحیه باسن قرار می گیرند،  بدن شما را پهن تر نشان می دهند. لازم نیست شلواری انتخاب کنید که هیچ گونه چاپ و طرحی روی آن نباشد برعکس، برخی از نقاشی های گرافیکی کوچک می تواند نواقص جزئی بدن را پنهان کند.


5- لباس های براق

هیچ چیز بدی در قرار دادن مهره های کوچک براق روی پیراهن و یا مهره های مرواریدی روی ژاکت وجود ندارد. با این حال، یک پیراهن براق باعث می شود یک زن به عنوان یک جنگجو با زره زنجیره ای ظاهر شود. علاوه بر این، معمولا سبب می شود تا در نمای بخش های مختلف بدن تناقص ایجاد شود. اگر می خواهید در یک جمع حاضر شوید، بهتر است هنگام انتخاب لباس، بلوز هایی با تصاویر روشن یا تصاویر مطابق با رنگ چشم های خود انتخاب کنید. با انجام این کار، شخصیت خود را افزایش می دهید و از به وجود آمدن چند سانتی متر اضافی در سایز خود جلوگیری می کنید.


6- کت و شلوار نامتناسب

معمولا دختران در لباس های شیک بسیار زیبا هستند. سختی بافت پارچه ها بر زنانگی و شکنندگی آنها تأکید دارد. کت و شلوار باید به شدت با اندازه های بدن شما طراحی شده باشد، نه بیش از حد شل و یا بیش از حد تنگ. در انتخاب لباس اولویت را به یک کت و شلوار با تناسب رنگ بجا بدهید که باعث شود هماهنگ تر به نظر بیایید.


7- شلوار با طرح و نقاشی بزرگ

نقاشی های زیبا می تواند هر شلوار یک رنگی را تازه و متنوع کند. با این حال، بهتر است از چاپ های بزرگ بر روی پارچه جلوگیری شود زیرا باعث کاهش نسبت سایه ها و افزایش عرض پاها می شود. شلوار با درجه های رنگی مناسب در یک تن رنگ را انتخاب کنید. به عنوان مثال، نوارهای سیاه در اطرف پاچه ها، پاهای شما را باریک تر می کنند.


8- رنگ های متضاد

رنگ های متضاد در انتخاب لباس، بدن را به دو مستطیل تقسیم می کنند، و تغییرات ناگهانی  را از کمر به باسن ایجاد می کنند. هنگام انتخاب لباس با یک طرح رنگی، سعی کنید رنگ ها را با هم مطابقت دهید. این به پنهان کردن نواقص بدن کمک می کند و نمایان شدن جنبه های مثبت بدن شما را افزایش می دهد. علاوه بر این، از بزرگ نشان دادن بالا و یا پایین تنه جلوگیری خواهد کرد.


9- لباس های بزرگ

تی شرت های عجیب و غریب، ژاکت های جدید و کت های بزرگ، همیشه در مدل های فشن خوب ظاهر می شوند. اما در زنان دیگر، به نظر می رسد که چنین لباس هایی فریاد می زنند: "ماشین لباسشویی من لباس مرا گشاد کرده است!" یا "نگاه کنید که چقدر لاغر شده ام!" برای بدن خود اضافه وزن ایجاد نکنید. بهتر است انتخاب لباس با توجه به اندازه شما و با برش مناسب باشد.


10- شلوار جین کم رنگ

اکثر فروشگاه ها مملو از این شلوار جین ها هستند. با این حال، بهتر است از آنها اجتناب شود. کنتراست تاریکی به روشنی در این شلوار، باسن را بزرگتر وپهن تر از آنچه هست نشان می دهد. اگر می خواهید باریک تر به تظر بیایید، در انتخاب لباس اولویت خود را به شلوار آبی از یک تن رنگ تخصیص دهید. برای مدل های روشن تر از جنس جین استفاده نکنید.


11- لباس با طرح راه راه افقی

اگر شما دختری با یک بدن بسیار ظریف نیستید، لباس های راه راه افقی نمی تواند شما را زیبا کند. آنها حجم بدن شما را بیشتر خواهند کرد. خطوط عمودی بسیار بهتر می شوند و شکل بدن شما را به درستی مشخص می کنند. به عنوان مثال، خطوط افقی برای یک گردن V شکل باعث افزایش حجم سینه ها و باریک به نظر رسیدن شانه ها می شود.


12- دامن بلند

دامن های بلند، در دختران باریک زیبا به نظر می رسد. اما نباید این قانون مد ابدی را فراموش کرد: اگر شما قسمت بالای بدن خود را می پوشانید،باید قسمت پایین را باز کنید و بالعکس. این به این معنی است که اگر یک پیراهن بسته با آستین بلند انتخاب کنید بهتر است آن را با یک دامن کوتاه ترکیب کنید. اگر شما بدن خود را به طور کامل بپوشانید، بدن ظرافت خود را از دست می دهد.


13- ژاکت های بد فرم

ژاکت کش باف پشمی با اندازه های نامعلوم و لبه های کشیده شده برای زمستان مناسب است. به طور معمول، این مدل به لطف طول نامشخص آن، پاها را کوتاه می کند. یک زن در چنین ژاکتی مانند یک روح بی شکل است. ژاکت هایی را انتخاب کنید که مناسب اندازه شما است، به خصوص در قسمت شانه ها، و آستین ها شل و گشاد نباشد.

محتوای پست ها و مطالب این وب سایت، توسط کاربران آن، تهیه و تولید می شود، به همین دلیل تیم مجله میترا مسئولیتی در قبال محتوای منتشر شده، نخواهد داشت
کلمات کلیدی : لباس پوشیدن ، اشتباهات در لباس پوشیدن ، لباس زشت پوشیدن ،
 همچنین به نظرم در تهیه کفش هم اگه همرنگ با شلوار باشه بهتر به نظر میرسید و مدلی باشه که پا هم اذیت نشه و به مدل لباستان بیاید.
 متن مفیدی بود لطفا در مورد ست کردن لباس های پاییزی هم متنی قرار دهید تشکر
برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شویدتبلیغ با میترا نت