بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران , بانک اطلاعات ساختمان | ساختمان های درحال ساخت تهران , بانک اطلاعات ساختمان , بانک اطلاعات پروژه های درحال ساخت , فروش بانک موبایل سازندگان و ساختمان سازان

ورود به حساب دسترسی سریع

بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران , بانک اطلاعات ساختمان

پست اسپانسر ( مهمان )
بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت تهران , بانک اطلاعات ساختمان
بانک اطلاعات ساختمان

ما با واگذاری بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت تهران ، بانک اطلاعات ساختمان ، مدیران شرکتهای ساختمانی ، شماره تلفن پیمانکاران و لیست شماره موبایل انبوه سازان گام عظیمی در بهبود جذب مشتری برداشته ایم.

در سال 1395 توانسته ایم بانک اطلاعات ساختمان بیش از 25000 پروژه ساختمانی را شناسایی و را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم.

بانک اطلاعات ساختمان بسیار ارزشمندی که جهت استفاده کلیه افرادی که نیاز به اطلاعات دقیق انواع ساختمانهای درحال ساخت دارند را جمع آوری کرده ایم.

 

اطلاعات ساختمان سازان در پیکیچ های استانی و کشوری

در این پکیج که به دو صورت استانی و کشوری عرضه میشود کلیه اطلاعات انواع پروژه های درحال ساخت از مسکونی تا تجاری و اداری و دولتی که در ماههای اخیر در حال ساخت میباشد جمع آوری شده است.

 

نیاز به صرف هزینه و زمان بازاریابی حضوری پروژه های ساختمانی ندارید: قایل توجه مشاغل مرتبط با خدمات ساختمانی و شرکت هایی که کالاهای مرتبط با ساختمان از قبیل : دیوار پوش و کف پوش ، تاسیسات ساختمانی ، سیستم های امنیتی ، آهن آلات ، انواع درو پنجره ، مصالح ، کابینت ، انواع سنک و سرامیک و ...... عرضه میکنند:

وقت و هزینه خود را در بازریابی حضوری ساختمان هدر ندهید.

به منظور بازاریابی تلفنی و ارسال پیامک هدفمند جهت تبلیغات محصولات خود میتوانید اقدام به خرید بانک اطلاعات ساختمانهای درحال ساخت از این سایت نمایید.

سریعترین راه ممکن برای رسیدن به هدف را انتخاب کنید.

لازم بذکر است که بانک اطلاعات ساختمان های درحال ساخت تهران به طور تخصصی جمع آوری میشود و نسبت به سایر پروژه ساختمانی درحال ساخت استان های دیگر بروزتر میباشد.

قابل توجه کاربرانی که این بانک را خریداری می نمایند: این بانک اطلاعات ساختمان شامل تمامی مناطق تهران به غیر از مناطق 11 - 12 - 15 - 16 - 17 - 19 - 20 می باشد.

کلیه ساختمان های در دست ساخت تهران به صورت هفتگی توسط تیم ما آپدیت میشود و کاربرانی که فایل ساختمانی تهران را خریداری میکنند به مدت 2 ماه اشتراک دریافت ماهیانه آپدیت جدید و پروژه جدید را دارند.

لازم به ذکر است: بانک اطلاعات ساختمان تهران با ضریب خطا 10 درصدی فقط روی مراحل ساخت میباشد.
http://www.bank-mobile.ir/mobile-bank-builders.aspx
دوست داشتم ! ( 1 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : raminzamani28 دسته بندی : اینترنت و کامپیوتر
صفر تا صد پنالتی گوگل برای وب سایت ها صفر تا صد پنالتی گوگل برای وب سایت ها
هشتگ؛ رقیبی جدی برای گوگل هشتگ؛ رقیبی جدی برای گوگل
چگونه با حفره‌های جدید امنیتی در رایانه‌ها مقابله کنیم؟ چگونه با حفره‌های جدید امنیتی در رایانه‌ها مقابله کنیم؟
در آمد ماهانه 3 میلیون تومان تا 9میلیون تومان در آمد ماهانه 3 میلیون تومان تا 9میلیون تومان


موردی برای نمایش یافت نشد

نظری برای نمایش یافت نشد، شما اولین نظر را ارسال کنید !

برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1