ازدواج با یک مرد ثروتمند | داستان مرد ثروتمند,داستان ازدواج,ازدواج کردن با مرد ثروتمند,

ورود به حساب دسترسی سریع

ازدواج با یک مرد ثروتمند

یک دختر خانم زیبا خطاب به رئیس شرکت امریکائی ج پ مورگان نامه‌ای بدین مضمون نوشته است:
می‌خواهم در آنچه اینجا می‌گویم صادق باشم من 25 سال دارم و بسیار زیبا هستم.آرزو دارم با مردی با درآمد سالانه 500 هزار دلار یا بیشتر ازدواج کنم.شاید تصور کنید که سطح توقع من بالاست ، اما حتی درآمد سالانه یک میلیون دلار در نیویورک هم به طبقه متوسط تعلق دارد چه برسد به 500 هزار دلارخواست من چندان زیاد نیست هیچ کس درآنجا با درآمد سالانه 500 هزار دلاری وجود دارد؟

آیا شما خودتان ازدواج کرده‌اید؟سئوال من این است که چه کنم تا با اشخاص ثروتمندی مثل شما ازدواج کنم؟چند سئوال ساده دارم :پاتوق جوانان مجرد کجاست ؟چه گروه سنی از مردان به کار من می‌آیند ؟چرا بیشتر زنان افراد ثروتمند ، از نظر ظاهری متوسطند ؟معیارهای شما برای انتخاب زن کدامند ؟


و اما جواب مدیر شرکت مورگان:

نامه شما را با شوق فراوان خواندمدرنظر داشته باشید که دختران زیادی هستند که سوالاتی مشابه شما دارند.اجازه دهید در مقام یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای موقعیت شما را تجزیه و تحلیل کنم:درآمد سالانه من بیش از 500 هزار دلار است که با شرط شما همخوانی دارد ، اما خدا کند کسی فکر نکند که اکنون با جواب دادن به شما ، وقت خودم را تلف می‌کنم.

از دید یک تاجر ، ازدواج با شما اشتباه است ، دلیل آن هم خیلی ساده است :آنچه شما در سر دارید مبادله منصفانه "زیبائی” با "پول” استاما اشکال کار همین جاست : زیبائی شما رفته‌رفته محو می‌شود اما پول من، در حالت عادی بعید است بر باد رود.در حقیقت، درآمد من سال به سال بالاتر خواهد رفت اما زیبائی شما نه از نظر علم اقتصاد ، من یک سرمایه رو به رشد هستم اما شما یک سرمایه رو به زوال به زبان وال‌استریت، هر تجارتی موقعیتی دارد. ازدواج با شما هم چنین موقعیتی خواهد داشت.

اگر ارزش تجارت افت کند عاقلانه آن است که آن را نگاه نداشت و در اولین فرصت به دیگری واگذار کرد و این چنین است در مورد ازدواج با شما به شما پیشنهاد می‌کنم که قید ازدواج با آدمهای ثروتمند را بزنید. بجای آن، شما خودتان می‌توانید با داشتن درآمد سالانه 500 هزار دلاری ، فرد ثروتمندی شوید.اینطور، شانس شما بیشتر خواهد بود تا آنکه بتوانید یک پولدار احمق را پیدا کنید.امیدوارم این پاسخ کمک تان کند.
دوست داشتم ! ( 4 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : aliazadd دسته بندی : فلسفی و اخلاقی
اثبات جهان پس از مرگ توسط دانشمندان اعصاب و روان اثبات جهان پس از مرگ توسط دانشمندان اعصاب و روان
۴ قانون شادکامی و موفقیت ۴ قانون شادکامی و موفقیت
مرگ واقعی چگونه است؟ مرگ واقعی چگونه است؟
جهان و زندگي و فلسفه جهان و زندگي و فلسفه
خواص گوجه سبز خواص گوجه سبز
10نکته بسیار آموزنده از ژاپنی ها 10نکته بسیار آموزنده از ژاپنی ها
ازدواج با این دختران ممنوع! ازدواج با این دختران ممنوع!
شخص دروغگو را با این 8 مورد شناسایی کنید شخص دروغگو را با این 8 مورد شناسایی کنید
  • شخص پاسخ دهنده واقعا یک تاجر بوده و جواب عاقلانه ای را ارائه کرده است.برای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1