خوش‌قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان | بهرام رادان , بازیگران مرد جهان , خوش قیافه ترین بازیگران مرد جهان , خوش تیپ ترین بازیگران مرد جهان ,

ورود به حساب دسترسی سریع

خوش‌قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان

بهرام رادان جزء 10 بازیگر جذاب جهان انتخاب شد! بهرام رادان بازیگر سینمای کشورمان جز 10 بازیگر جذاب و خوش قیافه دنیا قرار گرفته است.
وب سایت تخصصی styllish که در حوزه مد فعالیت می‌کند به تازگی در رده‌بندی باعنوان «خوش‌قیافه و خوش‌پوش‌ترین بازیگران مرد جهان» ، به صورت تخصصی به انتخاب بهترین‌ها پرداخته است.این رسانه لاکچری آمریکایی، به صورت دقیق و با در نظر گرفتن بازیگران تمام دنیا پس از مدت ها پژوهش به انتخاب 10 نفر نهایی رسیده است. اما در لیست نهایی نماینده ای از ایران دیده می شود که در نوع خود کم سابقه به نظر می رسد. بهرام رادان بازیگر مطرح سینمای ایران و برنده سیمرغ بلورین جشنواره فجر، در لیست نهایی 10 بازیگر خوش‌قیافه و خوش پوش ‌مردجهان از نگاه این رسانه قرار گرفته است و از نگاه این سایت تخصصی به عنوان پنجمین بازیگر مرد جهان انتخاب شده است.

styllish در توصیف رادان نوشته است: «بهرام رادان بازیگر بین المللی ایرانی است. او هنگام تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه به صورت هم زمان دوره های حرفه ای بازیگری را طی نمود و زمانی که بسیار جوان بود، اولین قرارداد رسمی اش در سینمای ایران را امضا کرد و به عنوان بازیگر نقش اصلی، در فیلم "شور عشق" بازی کرد. فیلمی که پس از اکرانش در سال 2000 میلادی به موفقیتی بزرگ دست پیدا کرد و تبدیل به یکی از پر فروش ترین آثار سینمای ایران شد.»


بهرام رادان

در لیست خوش‌قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان به انتخاب styllish، بازیگران مطرحی همچون هیو جکمن، آرجون رامپال، ویلیام لوی و جرارد باتلر در کنار بهرام رادان حضور دارند.همچنین styllish، در لیستی دیگر پردرآمد ترین بازیگران سینمای جهان را با ارقام رسمی معرفی کرده است. دواین جانسون بازیگر مطرح آمریکایی با دریافت 47 میلیون دلار برای یک فیلم و هیو جکمن با دریافت 55 میلیون در رتبه های پنجم و چهارم پردرآمدترین ستارگان سینما هستند و چنینگ تتوم با دریافتی 60 میلیون دلار سومین بازیگر پردرآمد جهان محسوب می شود. رابرت داونی جونیور با دریافت 73 میلیون دلار دومین بازیگر پر درآمد دنیا بوده است و تام کروز ستاره صاحب نام هالیوود با دریافت 75 میلیون دلار پردرآمد ترین بازیگر سینمای جهان محسوب می شود.

  • تصویر شماره 1 :: خوش‌قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان

  • تصویر شماره 2 :: خوش‌قیافه و خوش پوش ترین بازیگران مرد جهان
دوست داشتم ! ( 3 + ) گزارش تخلف این پست نویسنده : mhmn1365 دسته بندی : فرهنگی و هنری
زندگینامه سهراب سپهری زندگینامه سهراب سپهری
زندگینامه پروین اعتصامی زندگینامه پروین اعتصامی
زندگینامه رودکی زندگینامه رودکی
زندگی نامه جلال آل احمد زندگی نامه جلال آل احمد
وقتی نشنال جئوگرافیک رقبا را متحیر می‌کند وقتی نشنال جئوگرافیک رقبا را متحیر می‌کند
فمنیسم فمنیسم
لیبرالیسم لیبرالیسم
با اولین جاده خورشیدی دنیا آشنا شوید با اولین جاده خورشیدی دنیا آشنا شوید
  • به نظر من، واقعاااا پسر خوش قیافه ایه خوش پوشه خوش قیافه با اون چشمااای زیباااش
  • لباس پوشیدن به کسی ربطی نداره ولی لباس درست بپوشه خوش قیافه طرف زود تموم میشه پیر میشه پس روش نمیشه حساب کرد فقط آدم باشهبرای ارسال نظر و یا سوال، لطفا ابتدا به حساب کاربری تان وارد شوید


نماد اعتماد ملی
1