|

ورود به حساب دسترسی سریع

مشاهده پست های دیگر کاربران برگشت به صفحه قبل

لطفا به جهت رفع مشکل، موراد زیر را با دقت بررسی نمایید :

1. اگر چندین حساب کاربری در سایت دارید و در حال مولتی اکانت هستید، لطفا توجه داشته باشید هر فرد حداکثر با یک حساب فعال می تواند در سایت فعالیت کرده و درآمد کسب کند و بقیه حساب های شما می بایست غیرفعال شوند.

2. اگر چندین حساب کاربری روی خطوط اینترنت مختلف دارید اما از یک خط مشترک برای برداشت از حساب و یا بررسی موجودی استفاده می کنید، لطفا توجه داشته باشید تمامی فعالیت های هر حساب اعم از بازدید، کلیک، برداشت از حساب و حتی چک کردن موجودی حساب باید از طریق همان خط اینترنت انجام شود.

3. اگر از اینترنت مشترک استفاده می کنید مانند افرادی که از اینترنت مشترک یک ساختمان و یا برج استفاده می کنند، از اینترنت مشترک یک خوابگاه دانشجویی و یا کافی نت استفاده می کنند یا در یک شرکت همکار هستند، یا اعضای یک خانواده هستند و یا موراد مشابه، لطفا از ادامه فعالیت در سایت صرف نظر کرده و یا از یک اینترنت اختصاصی برای فعالیت استفاده نمایید. چون عملا امکان تفکیک کاربران این گروه از کاربرانی که عمدا تقلب می کنند، میسر نخواهد بود.

4. اگر در حال استفاده از فیلترشکن و یا VPN هستید، لطفا فیلترشکن را قطع کرده و مجددا تلاش نمایید.

5. اگر وضعیت شما شامل هیچکدام از موارد بالا نیست و از اینترنت خانگی و یا شخصی برای فعالیت در سایت استفاده می کنید، لطفا مودم را 15 دقیقه خاموش کرده و مجددا روشن نمایید تا آی پی اینترنت تان عوض شود. سپس این صفحه را مجددا بارگذاری نمایید.

6. اگر در مجموع تمایل به ادامه فعالیت دارید، لطفا 48 ساعت صبر کرده و مجددا از طریق یک اینترنت اختصاصی وارد حساب شوید. به این ترتیب می توانید به فعالیت تان ادامه دهید.

نمایش بیشتر...
نماد اعتماد ملی
1